Connect with Us

Eksperimentet e Aurela Gaçes/ Këngëtarja publikon foton e hershme

Showbizz

Eksperimentet e Aurela Gaçes/ Këngëtarja publikon foton e hershme

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur  Aurela Gaçe është një nga personazhet e ekranit që ka bërë shumë eksperimente me pamjen e saj.Këngëtaren e kemi parë pothuajse me të gjitha ngjyrat dhe modelet e flokëve.

Së fundi ajo ka publikuar dy foto në Instagram, njërën kur ishte 22 vjeç dhe tjetrën 45 vjeç. E gjitha kjo për të treguar ndryshimet e saj ndër vite në pamje.

“Fotoja e parë 22 vjeç, fotoja e dytë 45 vjeç e pak. Arsyeja pse i nxorra bashkë fotot, është thjesht ngjyra e flokut. Tek e para foto sapo kisha filluar të eksperimentoja me flokët. Tek e dyta foto, sapo fillova të heq të zezën nga to”, ka shkruar Aurela krah postimit ku nuk ka munguar dhe humori i saj si çdo herë tjetër.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

“Më pihet, do pi!”/ Aurela Gaçe jep “recetën” për të kaluar stresin e situatës Covid
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja po shijon ditët e nxehta të verës në bregdet nga ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese me bikini.

Së fundi modelja ka ndarë disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Britney Spears thyen rrjetin/ Pozon foton topless dhe të gjithë u çmendën pas saj

Publikuar

-

Nga

Britney Spears bën rrëfimin shokues/ “Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”

Britney Spears ka ndezur rrjetin teksa k apublikuar një foto ku shafqet topless. Me mijëra fansa komplimentojnë yllin e muzikës për fizikun e saj.

Kujtojmë se Brtiney ka qenë në qendër të vëmendjes së fundi për shkak të gjyqit që ka me të atin. Ylli i muzikës ka kërkuar t’i japë fund marrëveshjes që ka kontrolluar karrierën e saj, financat dhe vendimet personale për më shumë se një dekadë.

Britney është shprehur se kontrrolli i të atit e ka penguar atë të krijojë një familje me të dashurin Sam Asghari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Manjola Nallbani e quan ”zjarr” Jennifer Lopezin/ Ndjekësit e “mbulojnë” me komplimente : Ti je më e mirë

Publikuar

-

Nga

Manjola Nallbani është një nga këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare. Ajo është shumë e komentuar edhe për pamjen e saj të jashtme, ku shpesh i lë të gjithë gojëhapur me linjat e saj perfekte.

Së fundi Manjola ka publikuar një video të Jennifer Lopez, e cila një ditë më parë ka festuar 52-vjetorin duke e komplimentuar për linjat e saj.

LEXO EDHE:  Soni Malaj paralajmëron ndjekësit: Mos bini pre e mashtrimeve

LEXO EDHE:  Foto-Festivali i RTSH-së/ Këngëtarët guxojnë me veshjet, plas debati në rrjet

Por ndjekësit kanë vërshuar me komentet ku i shprehin Manjolës se ajo është shumë herë më e mirë se Jennifer Lopez./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

LEXO TE PLOTE