Connect with Us

“Nuk jam ndjerë kurrë e dëshiruar nga të dashurit”/ Këngëtarja me famë botërore prek me rrëfimin

Showbizz

“Nuk jam ndjerë kurrë e dëshiruar nga të dashurit”/ Këngëtarja me famë botërore prek me rrëfimin

Publikuar

-

Këngëtarja më e suksesshme e momentit, Billie Eilish,në një intervistë për “GQ”, ka treguar se nuk është ndjerë e dëshiruar nga të dashurit që ka patur.

Këngëtarja me famë botërore ka rrëfyer se gjithnjë ka patur probleme të mëdha me trupin e saj, që sipas saj shpesh është bërë shkak për mënyrën se si është trajtuar nga ish-të dashurit.

“Nuk jam ndjerë kurrë e dëshiruar. Të dashurit që kam patur s’më kanë bërë kurrë të ndihem e tillë. Asnjëri prej tyre. Ka qenë shumë delikat fakti që s’jam ndjerë kurrë fizikisht e dëshiruar nga dikush në jetën time”,u shpreh Billie.

LEXO EDHE:  E vërteta pas veshjeve seksi/ Victoria Beckham zbulon arsyen e trishtë

Gjithashtu Billie është shprehur se kjo ka ndikuar edhe në mënyrën se si ajo vishet, pasi gjithnjë e shohim të veshur me rroba të gjera./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  "Të na kishin izoluar ditën e parë të dashurisë, s'di sa fëmijë do kishim bërë"/ Këngëtarja shqiptare tregon për karantinën me bashkëshortin
LEXO EDHE:  Rrëfim/Seks me dy femra për tre ditë dhe tani….

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  E vërteta pas veshjeve seksi/ Victoria Beckham zbulon arsyen e trishtë

LEXO EDHE:  Me bishtalecat bjondë dhe topless/ Kida “shpërthen” rrjetin, shfaqet më seksi se kurrë në fotot e fundit

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE