Connect with Us

Vajza e aktorëve të njohur tërheq vëmendjen në SHBA/ Shfaqet pa reçipeta në protestën për Floyd

Showbizz

Vajza e aktorëve të njohur tërheq vëmendjen në SHBA/ Shfaqet pa reçipeta në protestën për Floyd

Publikuar

-

Prej ditësh me radhë në SHBA po vijojnë protestat për vrasjen e 46 vejçarit me ngjyrë George Floyd.  Mes shumë protestuesve paparacët kanë shkrpeur fotot të modeles Ireland Baldëin, vajza e aktorëve të njohur Alec Baldwin dhe Kim Basigner.

Ditën e djeshme ajo u është bashkuar mijëra qytetarëve që po protestojën për vdekjen e Floyd.  Ajo që ka tërhequr vëmendjen nuk ka qenë prezenca e saj, por veshja e saj. Ajo është shfaqur atje pa reçipeta.  Në foto shihet që ka veshur vetëm një  kanotiere të bardhë që e ekspozon pothuajse të gjithë trupin e saj dhe një palë xhinse.

LEXO EDHE:  Rama mesazh studentëve/ Qëllimet nuk arrihen me ultimatume

Ndërkohë mësohet se paraqitja e saj në protestë është kritikuar ashpër nga qytetarët, pasi është një veshje jo e përshtatshme për një  situatë të tillë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Historia e 12 vjeçares së abuzuar seksualisht/ Arbana Osmani i sqaron të gjitha: “Ka njerëz që spekulojnë”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur e ekranit Arbana Osmani i ka sqaruar të gjithë rreth historisë së një 12 vjeçareje të abuzuar seksualisht, të cilën e ka ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”.

Moderatorja ka shmangur të gjitha keqkuptimet duke sqaruar se vajza sot është 27 vjeç dhe do të vijë në studio për të falenderuar psikologen e saj e cila i ka qëndruar pranë në momentet e saj më të vështira.

Arbana shkruan se vajza ka folur vetë për abuzimin që ka nisur që në moshën 12-vjeçare, për t’i dhënë kujtdo kurajë.

Ditën e djeshme moderatorja njoftoi se për herë të parë në një studio televizive një vajzë do tregojë sesi roja i jetimores ka abuzuar me të seksualisht në moshën 12-vjeçare, edhe kur ajo e ka denoncuar.

LEXO EDHE:  Protestë në Shkup

LEXO EDHE:  Foto- ‘Lali Eri ku je fshehur’/Protestuesit i shkojnë në ‘shtëpi’ Veliajt

“Të shtunën, më 6 qershor tek “Dua të të bëj të lumtur” një vajzë rrëfen për herë të parë në një studio televizive se si është abuzuar që në moshë 12-vjecare nga roja i jetimores së Shkodrës dhe pasi e ka denoncuar në polici, ky i fundit ka abuzuar me të”, shkruante Arbana Osmani.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Për ata që flasin gam gam do të merrem personalisht”/ Oriola Marashi “kërcënon” këdo që nuk do të bëhet pjesë e protestës

Publikuar

-

Nga

Për shkak të ngjarjes së fundit që ka tronditur vendin tonë ditën e nesërme do të mbahet një marshim për të gjitha vajzat e reja që kanë humbur fëmijërinë e tyre prej abuzimeve apo dhunës fizike.

Thirrjës për këtë protestë i janë përgjigjur shumë personazhe të cilët e kanë publikuar edhe në rrjetet e tyre sociale.

Shumë prej tyre bënë thirrje që të bashkoheshin dhe të ngrinin zërin për çështjet që preknin vendin tonë përpara çdo vendi tjetër.

LEXO EDHE:  Rama mesazh studentëve/ Qëllimet nuk arrihen me ultimatume

LEXO EDHE:  Rama mesazh studentëve/ Qëllimet nuk arrihen me ultimatume

Pas këtyre reagimeve modelja Oriola Marashi i ka paralajmëruar të gjithë ata që nuk do të ngrihen në shesh për të drejtat e popullit të tyre se do të merret personalisht me ta.

“Me datë 4 do ta shohim sa do të ngriheni për popullin tuaj! Ishalla nuk vini, edhe kush ka fol gam gam, do i kthehet në ham ham personalisht!”- shkruan ajo.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Pa grim dhe pa filtër/ Moderatorja seksi e sportit ndez Instagramin

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e sportit Leila Kraja nuk ndalet me pozat dhe videot provokuese në Instagramin e saj.

Bukuroshja shkodrane ka publikuar së fundi një video ku shfaqet e veshur me bikini ngjyrë blu duke treguar linjat e saj perfekte.

Leila ka treguar pamjen e saj pa grim dhe pa filtër duke hedhur poshtë dhe akuzat e ndjekësve për operacionet plastike.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Nuk është hera e parë që Leila komentohet në media për pozat e saj seksi pasi gjatë karantinës ajo ka dhuruar shumë të tilla.

LEXO EDHE:  Foto- ‘Lali Eri ku je fshehur’/Protestuesit i shkojnë në ‘shtëpi’ Veliajt

LEXO EDHE:  Pse duhet protestuar më 27 janar dhe pritshmëritë e Partisë Demokratike

Gjithjashtu ajo është komentuar në media edhe për deklaratat e saj, ku shpesh herë falë tyre është komentuar për një lidhje me Robert Berishën pasi në një intervistë u shpreh se po të mos ishte i martuar do të donte të ishte i dashuri i saj.

Për më tepër ju ftojmë të shihni videon dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE