Connect with Us

Nuk e përballuan dot karantinën/ Çifti i njohur i jep fund lidhjes

Showbizz

Nuk e përballuan dot karantinën/ Çifti i njohur i jep fund lidhjes

Publikuar

-

Aktori i njohur turk Çaglar Ertugrul është bërë shumë i dashur për publikun me rolet e tij në serialet “Zonja Fazilet dhe të bijat” apo “A vjen më pas dashuria”.

Aktori është shumë i komentuar për jetën private dhe prej tre vitesh ai ishte në një lidhje me Kayla Manukyan.

Ata u njohën gjatë xhirimeve të serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”, ku Kayla puntonte si asistente kostumografie. Çifti ishin bashkë prej 3 vitesh, por sipas mediave turke nuk e kanë përballuar dot karantinën bashkë.

LEXO EDHE:  Jeni në fillim të lidhjes dhe partneri ju thotë “të dua”? Ja çfarë duhet të bëni

Bëhet e ditur se Çaglar dhe Kayla i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Aktori e ka lënë shtëpinë ku ata jetonin së bashku dhe është kthyer në familjen e tij.

Çifti ishin përfolur edhe për një martesë, por Çaglar preferoi të mos komentonte rreth këtyre dyshimeve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Jeni në fillim të lidhjes dhe partneri ju thotë “të dua”? Ja çfarë duhet të bëni

LEXO EDHE:  Baba për herë të parë: “Djali më ka ndryshuar si njeri, madje kam bërë edhe një tatuazh për të”

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  Deklarata e fortë e Arta Dades/ “Socialistët nuk kanë lidhje me Edi Ramën”

LEXO EDHE:  Deklarata e fortë e Arta Dades/ “Socialistët nuk kanë lidhje me Edi Ramën”

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE