Connect with Us

FOTOT-Kejvina Kthella feston sot ditëlindjen/ Seven Saraqi i bën urimin romantik

Showbizz

FOTOT-Kejvina Kthella feston sot ditëlindjen/ Seven Saraqi i bën urimin romantik

Publikuar

-

“Seveni është shumë bukurosh”/ Modelja sqaron lidhjen me reperin: Nuk i dihet

Kejvina Kthella është një nga modelet shqiptare më seksi dhe të kometuara të shoëbizit shqiptar. Ditën e sotme bukuroshja bjonde feston ditëlindjen dhe mbush plot 25 vjeç.

Kejvina ka marrë shumë urime nga koleget e saj dhe mikeshat më të ngushta si modelja Oriola Marashi dhe reperja Tayna, madje edhe nga Seven Saraqi me të cilin u përfol për një lidhje dashurie dhe së fundi për ndarje.

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Seven Saraqi duke e shoqëruar urimin me një emoji zemër dhe princeshë. Ky ishte reagimi i parë pas aludimeve për ndarje.

LEXO EDHE:  Në kohën dhe në momentin e duhur/ Fotot fituese të konkursit të njohur

Kutjojmë se Kejvina Kthella është përfolur shumë në media për jetën e saj private, ku prej javësh në media thuhet se ishte në një lidhje me reperin Seven Saraqi dhe që së fundi është ndarë nga ai, megjithëse nuk ka patur asnjë reagim nga dyshja. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Modelja e njohur thyen rrjetin/ Çmend meshkujt me foton e nxehtë nga vaska
LEXO EDHE:  FOTOT-Arbenita ndez Instagramin/ Çmend ndjekësit me format shpërthyese

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Modelja e njohur thyen rrjetin/ Çmend meshkujt me foton e nxehtë nga vaska

LEXO EDHE:  FOTOT-Arbenita ndez Instagramin/ Çmend ndjekësit me format shpërthyese

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE