Connect with Us

FOTO-Zgjodhi profesionin para dashurisë/ Pas ndarjes, Dafina Zeqiri e quan kështu ish të dashurin e saj

Showbizz

FOTO-Zgjodhi profesionin para dashurisë/ Pas ndarjes, Dafina Zeqiri e quan kështu ish të dashurin e saj

Publikuar

-

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në dyshen më të komentuar në mediat rozë. Pas përfundimit të lidhjes së tyre Dafina dhe Dj Geek kanë një marrëdhënie për tu patur zili.

Edhe pse këngëtarja zgjodhi profesionin para dashurisë, së fundi ka treguar se marrëdhënia me ish të dashurin e saj është shumë e mirë.

Nëpërmjet një Instastory ajo ka publikuar një foto ku shfaqet Dj Geek me një miken e saj dhe shkruan “Me dy miqtë e mi tek Miqt”, duke treguar se e quan mik ish partnerin e saj.

Kujtojmë se Dafina dhe Dj Geek vazhodjnë të kenë një marrëdhënie shumë të mirë dhe kjo duket edhe në komentet që i lënë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Vizitat e ndërsjella/ Përplasje Kosovë – Serbi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Shqipe Hysenaj e thotë troç: Sara e puthi Atdheun vetëm për…

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj e thotë troç: Sara e puthi Atdheun vetëm për…

Kjo javë ka qenë plot me ngjarje në emisionin Pëpruthen. Të dielën e shkuar në Prime Përputhen pati shumë debate dhe gjithashtu shumë puthje.

Atdheu dhe Andi surprizuan Sarën dhe Jasminën me dhurata dhe puthje në buzë. Në atë episod opinioniste ishin Shqipe Hysenaj dhe Ana Lleshi.

Shqipja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit ku u përgjigjet pyetjeve të tyre në lidhje me situatat që kanë ndodhur së fundi në Përputhen.

LEXO EDHE:  18 vite diferencë, si ka ndikuar në marrëdhënien mes Bojken Lakos dhe Semi Jaupaj? “Më thotë ndonjëherë, o budalla…”

LEXO EDHE:  “Babai flinte me sqepar poshtë krevatit”/ Motrat tregojë si e ëma i vrau të atin: Na kërkon falje nga burgu

Në lidhje me puthjet mes Atdheut dhe Sarës dhe Andi me Jasminën ajo përgjigjet: “Sara e bëri për shoë. “Sara erdhi, puthi Atdheun, kapi personin që ishte më lart me ndjekësit. Kështu do kishte edhe ajo më shumë ndjekës. Ndërsa puthja e Jasminës me Andin ishte më ndryshe”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Engjëlli” tradhton El Chapo-n?/ Emma Coronel nuk është arrestuar por vetëdorëzuar

Publikuar

-

Nga

“Engjëlli” tradhton El Chapo-n?/ Emma Coronel nuk është arrestuar por vetëdorëzuar

Pak ditë më parë në mediat e huaja qarkulloi lajmi se bashkëshortja e trafikantit famëkeq, “El Chapo” Guzman, Ema Coronel Aispuro, është arrestuar. Por së fundi mediat e huaja po shkruajnë se në të vërtetë ajo është vetëdorëzuar.

Sipas Vice News, Gruaja e trafikantit më të famshëm të kokainës pas Pablo Escobar mund të jetë gati të bashkëpunojë me drejtësinë amerikane për të siguruar detaje të reja nga aktiviteti i Kartelit të Sinaloas, që drejtohej nga “El Chapo”, ndërsa sot që ai është pas hekurave, nga djemtë dhe miqtë e tij.

Një ish-agjent i DEA-s, Mike Vigil dhe njohës i karteleve meksikane, tha për “The Sun” se bashkëshortja e tij mund të ketë informacione në lidhje me gjithçka që ka bërë i shoqi.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga kolumbiani/ Dafina Zeqiri në një romancë dashurie me DJ e njohur

LEXO EDHE:  Çfarë mësova pasi i dhashë fund një marrëdhënieje toksike

“Emma Coronel gjithmonë ka qenë princesha ‘Narocs’. Babai i saj Inez dhe vëllai Omar ishin trafikantë droge dhe kur u martua me El Chapo-n familjet bashkuan edhe trafikun. Guzman mori në organizatën e tij babain dhe vëllain e saj. Anëtarët e karteleve u besojnë familjarëve më shumë se kujtdo tjetër. Ajo mund të japë shumë informacione që mund të çojnë në procedimin penal të anëtarëve të tjerë të Kartelit të Sinaloas. Nëse bashkëpunon jeta e saj është në rrezik. Por shtysa e saj mund të jenë dy vajzat e vogla. Nëse përfundon në burg, nuk do t’i shohë më kurrë”, tha ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Përlotet Fjoralba Ponari/ Surprizohet nga i dashuri dhe familjarët në emisionin e saj

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Përlotet Fjoralba Ponari/ Surprizohet nga i dashuri dhe familjarët në emisionin e saj

Moderatorja Fjoralba Ponari, prej ditësh ndodhet në izolim, pasi është riinfektuar me Covid-19. Moderatorja ka treguar në bashkëbisedimin me ndjekësit se këtë herë simptomat ishin më të rënda dhe ka patur simptoma të tilla si: dhimbje kockash, temperaturë, kollë.

Tashmë ajo ndihet më mirë dhe është drejt përmirësimit të gjendjes së saj shëndetësore por i duhet të qëndrojë e izoluar derisa të shërohet plotësisht.

Gjatë kësaj kohe që po qëndron e izoluar, moderatorja ka ndjerë mungesën e njerëzve të saj të dashur si dhe të stafit të punës.

Fjoralba ka marrë një surprizë shumë të bukur nga partneri i saj dhe stafi të cilët kanë shkuar në shtëpinë e saj, për ta surprizuar.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga kolumbiani/ Dafina Zeqiri në një romancë dashurie me DJ e njohur

LEXO EDHE:  Partneri ju tradhton?/ 6 gjërat që nuk duhet t’i bëni në këtë rast

Ajo është emocionuar tej mase nga surpriza dhe e përlotur ka treguar se e ka marrë shumë malli për ta./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE