Connect with Us

“Hajde mos vono më”/ Jonida Vokshi tregon ndjesitë e mrekullueshme të të blerit gjëra për bebin

Showbizz

“Hajde mos vono më”/ Jonida Vokshi tregon ndjesitë e mrekullueshme të të blerit gjëra për bebin

Publikuar

-

Aktorja Jonida Vokshi është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe teksa bën përgatitjet e fundit për ardhjen në jetë të fëmijës ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj ndjesitë e të blerit gjëra për bebin.

Nëpërmjet një postimi ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë të zi dhe me çantat në duar, Jonida tregon se mezi po pret të mbajë në krahë bebin e saj.

LEXO EDHE:  Ftoi tri vajza në shtëpinë e tij/ Aktorja e famshme turke i jep fund lidhjes 3 vjeçare

“Ne qindra e mijra here qe kam bere shopping per vetem time,asnjehere nuk kam perjetuar kete ndjesi kur zgjedh gjerat e tua!Hajde,mos vono me🙏🏻 Faleminderit qe ma keni bere me te thjesht e te bukur kete pritje”, shkruan ajo krahas fotos së publikuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pasi na prezantoi me djalin që i kishte “rrëmbyer” zemrën/ Marina Fara dhe i fejuari “arratisen” në Dubai

Publikuar

-

Nga

Pasi na prezantoi me djalin që i kishte "rrëmbyer" zemrën/ Marina Fara dhe i fejuari “arratisen” në Dubai

Marina Fara është komentuar shpesh në mediat rozë për historitë e saj të dashurisë.

Pak kohë më parë, ajo deklaroi se ishte në një lidhje dashurie duke na prezantuar edhe djalin që i kishte rrëmbyer zemrën.

Marina nuk tregoi asnjë detaj tjetër përveç imazhit të tij. Së fundi dyshja kanë preferuar të pushojnë në një nga vendet më luksoze në botë si Dubai.

LEXO EDHE:  Artan Hoxha nuk ndalet/ Pas fotove, publikon videon e parcelës me kanabis

LEXO EDHE:  FOTOT-Me bikini dhe e buzëqeshur/ Eranda Libohova shijon pushimin pranë detit

Marina duke mjaft në formë teksa ka publikuar disa foto me bikini. Gjithashtu ajo ka treguar disa pamje mahnitëse të Dubait që mund ti shihni më poshtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Rrinë në këmbë si debile”/ Gazetari befason me deklaratën për “Telebingo-n”

Publikuar

-

Nga

“Rrinë në këmbë si debile”/ Gazetari befason me deklaratën për “Telebingo-n”

Gazetari Bledi Strakosha ka kritikuar emisionet si “Telebingo”, që edhe pse ka kohë që transmetohet në televizion vazhdojnë me të njëjtin format dhe skemë si vite më parë.

Strakosha tregon se prej vitesh televizioni shqiptar  frymëzohet ende nga televizionet italiane dhe një gjë që nuk i pëlqen aspak tek “Telebingo” është fakti se vajzat rrinë gjatë gjithë kohës në këmbë dhe nuk bëjnë asgjë.

Nëpër ‘game show’ ekzistojnë akoma por ama kanë një dinjitet tjetër. Tek “Telebingo” për shembull ne kishim ato vajzat që rrinin në këmbë tërë kohës. Nuk duhet të jetë ashtu. Si në Shqipëri dhe në Itali vazhdojnë të transmetohet ajo qasja që është mashkulli i pari pastaj femra që qëndron krah tij si plotësuese. Ato u rrijnë në krah, më falni që po e shpreh kështu por kështu po më vjen, si debile, pra që nuk kanë asnjë pozicion”, është shprehur gazetari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gentian Zenelaj e thotë hapur: Edi Rama na e kalon për humor

Publikuar

-

Nga

Gentian Zenelaj e thotë hapur: Edi Rama na e kalon për humor

Gentian Zenelaj është një nga aktorët më të pëlqyer të humorit. Para disa javësh ai mposhti Covid-19 dhe sot në programin “Sot nuk është e hënë” ai iu ka dhënë një mesazh të gjithë shqiptarëve që të ruhen çdo moment.

Përveç eksperiencës së tij me Covid-19, ai ka folur edhe për humorin. Genti mendon se humori nuk ka kufij dhe se mund të gjesh çdo shkak për të bërë humor.

Gjatë intervistës ai veçoi rastin, ku humori nuk mund të pranohet, dhe është ai nga pushtetarët.  Genti shton se kryeministri Edi Rama bën më shumë humor se vetë humoristët.

LEXO EDHE:  Ftoi tri vajza në shtëpinë e tij/ Aktorja e famshme turke i jep fund lidhjes 3 vjeçare

LEXO EDHE:  Fotot-Deputetja socialiste e fiksuar me maskat/ Çdo ditë e kombinon me veshjen

Epo… ka raste që ky i joni po na e kalon (bëhet fjalë për kryeminsitrin Edi Rama). Ka atë magjepsjen fantastike të “stand-up komedisë” që mua më lë pa fjalë. Në “stand-up” është “the best” është më i miri. Këto ja them edhe në sy…”, thotë Gentian Zenelaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE