Connect with Us

“Pas mijëra kërkesash dhe vite të tëra pritje”/ Alketa Vejsiu zbulon surprizën e të hënës

Showbizz

“Pas mijëra kërkesash dhe vite të tëra pritje”/ Alketa Vejsiu zbulon surprizën e të hënës

Publikuar

-

Moderatorja Alketa Vejsiu ka zbuluar të ftuarin surprizë të të hënës në emisionin Në kurthin e Piter Pan.

I ftuari special do të jetë reperi Noizy i cili do të gjendet para “gazetarëve të vegjël” të cilët do të drejtojnë pyetjet pikante.

Alketa e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ku ka shkruar se pas mijëra kërkesave dhe viteve në pritje më në fund ai do të jetë pjesë e emisionit.

“Me shkruani pyetjen tuaj per NOIZY! Me ne fund pas mijera kerkesash, vite te tera pritje, 100 pyetje te cilave s’ju eshte pergjigjur asnjehere, kete te hene Ne Kurthin e Piter Pak do te jete i ftuar @noizy”, shkruan ndër të tjera Alketa Vejsiu në postimin e saj.

LEXO EDHE:  "Taramelja e në Kurthin e Piter Pan" i bën pyetjen pikante moderatores/ Fjoralba Ponari jep përgjigjen e sinqertë

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Foto +18/Kristjana Saxobeat, ish-e dashura e Noizy-t del lakuriq

LEXO EDHE:  Albana Osmani shkëlqen në tapetin e kuq në Kanë/ Publikon foton krahas modeles seksi

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  “Taramelja e në Kurthin e Piter Pan” i bën pyetjen pikante moderatores/ Fjoralba Ponari jep përgjigjen e sinqertë

LEXO EDHE:  Jo vetëm Luana, Noizy dhe Enca/ Ja kush janë shqiptarët e suksesshëm në Instagram 

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE