Connect with Us

FOTOT-20 vjetori i zjarrtë i Trejsi Sejdinit/ Ish missi tejkalon kufijtë e imagjinatës

Showbizz

FOTOT-20 vjetori i zjarrtë i Trejsi Sejdinit/ Ish missi tejkalon kufijtë e imagjinatës

Publikuar

-

Ish miss Universe Albania, Trejsi Sejdini i ka kaluar të gjitha pritshmëritë e ndjekësve të saj. Bukuroshja nga Elbasani feston sot 20 vjetorin e saj të lindjes dhe i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit.

Ajo shfaqet nudo në vaskë, e mbuluar vetëm me dy gjethe në gjoksin e saj dhe uron veten për ditëlindje.

“Shumë urime për mua”, shkruan ajo krahas fotove që kanë ndezur rrjetin me komentet nga më të ndryshme.

LEXO EDHE:  “Kam patur mbi 200 eksperienca me femra”/ Fation Kuqari zbulon çfarë e lidh me Trejsi Sejdinin

Sigurisht kjo ishte një nga ditëlindjet më të pazakonta të Trejsit dhe ish missi duket më seksi se kurrë më parë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Kujtojmë se prej kohësh ajo është zhvendosur në Amerikë ku dhe po zhvillon karrierën e saj si modele.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Trejsi Sejdini del për peshkim/ Publikon foto seksi me kallam në dorë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Debatet me banorët/ Revoltohet keq Antonela: Në këtë shtëpi ka vetëm…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që në hyrja e Antonlës në “Big Brother Vip” mes saj dhe banorëve ka pasur shumë debate.

Si duket Antonela është ndjerë tepër e acaruar kohët e fundit për shkak te debateve qe ka pasur me disa nga banorët.

Në një bisedë me Einxhel ajo i thot asaj se brenda shtëpisë ka vetëm negativitet.

“Këtu në këtë shtëpi ka vetëm negativitet”-tha Antonela.

“E di që ka negativitet po mos e ushqej veten me këtë frymë se dhe unë si puna jote kam arritur në një pikë që jam marrë me negativitetin dhe e hëngra vetë.Edhe të jemi duke vdekur nuk i dhimset njeriu.I duket sikur e meritojmë,“-i tha Einxhel./CNA.alLEXO EDHE:  “Kam patur mbi 200 eksperienca me femra”/ Fation Kuqari zbulon çfarë e lidh me Trejsi Sejdinin

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më pëlqejnë të pasmet e tua”/ Këngëtarja shqiptare rrëfen bisedën me Nicki Minaj

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, ka qenë e ftuar në “Prive”.

Ndër të tjera ajo ka rrëfyer pesë datat më të rëndësishme në karrierën e saj, ndërsa si të parën ka cekur atë të vitit 2013, kur ishte paraqitur në “American Idol”.

Melinda kishte marrë pjesë si shumë e re në spektaklin e talenteve të rinj në ShBA, ku kishte interpretuar para emrave të famshëm në juri si: Nicki Minaj, Jennifer Lopez dhe Mariah Carey.

LEXO EDHE:  VIDEO-Në prag të 40-vjetorit/ Kim Kardashian realizon fotot më seksi të mundshme

LEXO EDHE:  VIDEO-Në prag të 40-vjetorit/ Kim Kardashian realizon fotot më seksi të mundshmeE pyetur nga moderatorja se si ishte të ndodhej para tyre, reperja Ademi e përshkroi përvojën si “të mrekullueshme”, gjersa ceku një detaj interesant që ia kishte thënë Nicki.

“Ka qenë shumë interesant, sepse ajo më tha: ‘Shumë po më pëlqen veshja jote, a mund të rrotullohesh’, dhe kur jam rrotulluar më ka thënë: ‘Oh, të pasme të mira’”, ka thënë mes të qeshura Melinda./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dhe ti je “llapit” këtu brenda”/ Antonela debaton ashpër me Dj PM dhe Sarën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Së fundi në shtëpinë e “Big Brother Vip” mes Antonelës, Dj PM dhe Sarës ka pasur një debat i cili ka degraduar deri në ngritje zëri.

Sara i ka thënë se bisedat e saj me Valonin, konkurentin e ri kjanë qenë të tepruara.

Kaq ka mjaftuar që Antonela të shpërthejë në akuza për Sarën dhe Dj PM se edhe ata kanë bërë skena që lenë për të dëshiruar

LEXO EDHE:  Xhensila Myrtezaj më e lumtur se kurrë/ Tregon pamjet nga ditëlindja përrallore e Ajkës

LEXO EDHE:  Leonora Jakupi feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Madje në një moment dëgjohet ish konkurentja e “Përputhen” teksa ju thonë:  “Ju të dy jeni llapit këtu brenda”./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE