Connect with Us

“Pak vitaminë C”/ Mbesa e ish presidentit Nishani ndez rrjetin me foton topless

Showbizz

“Pak vitaminë C”/ Mbesa e ish presidentit Nishani ndez rrjetin me foton topless

Publikuar

-

Ajo tashmë është mjaft e njohur për pozat e saj seksi dhe provokuese. Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Nishani ka ndezur rrjetin me fotot e publikuara së fundi në rrjetet sociale.

Në njërën prej fotove ajo shfaqet topless  teksa ka mbuluar gjoksin e saj me dy pjesë portokalli.

Ajo shfaqet kret natyrale pa grim dhe krahas fotos shkruan: “Pak vitaminë C”.

Kujtojmë se Beniada është mjaft e njohur në shtetin fqinj Italinë pasi ka pozuar për disa revista të famshme. Beniada shpesh komentohet për fotot e saj provokuese dhe mbetet një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Mendova se nuk do të bëhesha kurrë nënë”/ Modelja e Victoria Secret jep lajmin e bukur dhe ka një mesazh për të gjitha gratë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e Victoria Secret, Romee Strijd ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj lajmin e bukur se së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë me bashkëshortin e saj Laurens van Leeuwen. Pasi kishte humbur shpresat për të bërë nënë ajo rrëfen se vendosi t’i përkushtohej trupit të saj dhe të trajtonte çrregullimin e saj hormonal.

Nëpërmjet një postimi të gjatë në Instagram ajo tregoi se pas të gjithë përpjekjeve ajo më në fund ia doli të realizonte ëndrrën e saj dhe gjithashtu dha një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjitha gratë.

“Ne do të kemi një bebe. 2 vjet më parë u diagnostikova me PCOS pasi nuk më erdhën periodat e mia për 7 vjet. Unë u shkatërrova sepse të qenit nënë dhe të krijoja një familje me Laurens Van Leeuëen është ëndrra ime më e madhe. Unë u frikësova aq shumë se nuk mund të bëja kurrë sepse më thanë që ishte më e vështirë të bëje fëmijë në një mënyrë natyrale .. Fillova të hulumtoj për PCOS dhe arrita në konkluzionin se imja nuk ishte “pcos” tipike. Trupi im ishte nën stres të vazhdueshëm. Asnjëherë nuk jam ndjerë kaq e stresuar mendërisht, kështu që është e vështirë ta kuptoni. Jeta ime konsistonte në udhëtime gjatë gjithë kohës, duke punuar çdo ditë, duke ngrënë super pastër (duke kufizuar ushqime). Unë mendoj se kam ushtruar presion në trupin tim dhe sinqerisht çdo trup është i ndryshëm, por mendoj se pesha ime nuk ishte e mirë që trupi im të funksiononte siç duhet dhe nuk mund ta duroja udhëtimin e vazhdueshëm. Kjo ishte pika kur fillova të kërkoj shërimin natyror për PCOS dhe arrita në përfundimin se duhet të bëj një trajnim më pak të intensitetit të lartë. Mos kufizoni ushqimet, jini mirë me veten time dhe bëni pushime kur të jetë e nevojshme. Kam provuar edhe disa suplemente natyrale dhe kemi shkuar sërish në Hollandë, kështu që mund të kalojmë më shumë kohë me familjen (pasi jam një person i tillë, familjar). Unë jam shumë e lumtur dhe mirënjohëse të them qe periodat e mia u rikthyen në nëotor të vitit të kaluar dhe shumë shpejt do të jemi 3 në familjë.  Dhe për gratë që përpiqen të krijojnë, besoni në veten tuaj dhe jinni mië me veten dhe trupin tuaj dhe mos lejoni që ato mendime t’ju rëndojnë”, është shprehur modelja e famshme./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Bomba”që po tërbon amerikanët/ Fotot më seksi të Anastasia Karanikolaou

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jetë e shfrenuar mes femrash, alkoolit dhe s*ksit/ Reperja shqiptare shpreh hapur dëshirën për të qenë pjesë e festave të çmendura të Dan Bilzerian

Publikuar

-

Nga

Baby G është një nga reperet shqiptare e cila për një kohë të gjatë ka bërë pauzë në muzikë. Ajo jeton në Londër ku dhe shpesh herë ndan video nga jeta e saj e përditshme.

Së fundi në një postim në Instastory ajo ka shprehur hapur dhe dëshirën për të qenë pjesë në një  nga festat e çmendura të Dan Bilzerian.

LEXO EDHE:  Princesha e Instagramit/ Modelja merr boom pëlqimesh

LEXO EDHE:  “Nuk do të dilja kurrë me një mashkull të martuar”/ Modelja flet pas tradhtisë nga partneri

Festat e tij janë të mbushura me alkool, drogë, shumë femra të bukura që shumicën e kohës janë vetëm me bikini, dhe muzikë të lartë. “Dua një party si këto pas gjithë kësaj”, shkruan Baby G në instastory aty ku ka postuar një video nga një festë e çmendur e Dan Bilzerian.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja e fitnesit ngre temperaturat me format provokuese/ Fotot më mahnitëse të Ana Cheri që do t’iu lënë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Modelja shumë e komentuar e fitnesit, Ana Cheri nuk ndalet së reklamuari linjat e saj fantastike të trupit. Ajo është tejet e apasionuar pas palestrës dhe shpesh herë ndan me fansat e saj sesione nga stërvitja e saj ditore.

Ajo iu tregon ndjekësve se si të kujdesen për trupin dhe të duken sa më seksi. Ana numëron më shumë se 12.6 milionë ndjekës në Instagram ku nguron të ndajë foto shumë provokuese, topless apo edhe nudo.

LEXO EDHE:  FOTOT-Çdo vajzë do ta kishte zili / Arbenita Ismajli shfaq linjat perfekte në fustanin e ngjitur pas trupit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE