Connect with Us

Jetë e shfrenuar mes femrash, alkoolit dhe s*ksit/ Reperja shqiptare shpreh hapur dëshirën për të qenë pjesë e festave të çmendura të Dan Bilzerian

Showbizz

Jetë e shfrenuar mes femrash, alkoolit dhe s*ksit/ Reperja shqiptare shpreh hapur dëshirën për të qenë pjesë e festave të çmendura të Dan Bilzerian

Publikuar

-

Baby G është një nga reperet shqiptare e cila për një kohë të gjatë ka bërë pauzë në muzikë. Ajo jeton në Londër ku dhe shpesh herë ndan video nga jeta e saj e përditshme.

Së fundi në një postim në Instastory ajo ka shprehur hapur dhe dëshirën për të qenë pjesë në një  nga festat e çmendura të Dan Bilzerian.

LEXO EDHE:  Liberi, festë për fundin e epidemisë së ebolës

Festat e tij janë të mbushura me alkool, drogë, shumë femra të bukura që shumicën e kohës janë vetëm me bikini, dhe muzikë të lartë. “Dua një party si këto pas gjithë kësaj”, shkruan Baby G në instastory aty ku ka postuar një video nga një festë e çmendur e Dan Bilzerian.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit ngre temperaturat me format provokuese/ Fotot më mahnitëse të Ana Cheri që do t’iu lënë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Modelja shumë e komentuar e fitnesit, Ana Cheri nuk ndalet së reklamuari linjat e saj fantastike të trupit. Ajo është tejet e apasionuar pas palestrës dhe shpesh herë ndan me fansat e saj sesione nga stërvitja e saj ditore.

Ajo iu tregon ndjekësve se si të kujdesen për trupin dhe të duken sa më seksi. Ana numëron më shumë se 12.6 milionë ndjekës në Instagram ku nguron të ndajë foto shumë provokuese, topless apo edhe nudo.

LEXO EDHE:  Perrie Edwards feston në Londër/ Ja fotot nga mbrëmja e kaluar

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Supermodelja e papërmbajtshme ruse/ Fotot më fantastike të Anastasia Kvitko

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat e saj bombastike.

Anastasia numëron rreth 10.9 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan shumë momente dhe foto provokative.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj shpërthyese.

LEXO EDHE:  “Dita e Verës”/ Policia e Elbasanit në shërbim të përforcuar

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Anastasia Kvitko./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndahen për shkak të tradhtisë çifti i njohur?/ Keisi i thotë të gjitha hapur

Publikuar

-

Nga

Partnerja e reperit Stresi, Keisi nëpërmjet një postimi në Instagram ka lënë të nënkuptohej se ata nuk janë më bashkë.

“Nëse tradhton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, ka qenë kjo shprehja që ajo ka ndarë në InstaStory duke i lënë të gjithë të mendojnë se në fakt ndarja ka ardhur për shkak të tradhtisë.

Më pas Keisi ka realizuar një ‘intervistë’ në Instagram me ndjekësit e saj në Instagram dhe është pyetur nëse do vijë në Shqipëri, por ajo është përgjigjur në mënyrë të prerë që jo.

LEXO EDHE:  “Dita e Verës”/ Policia e Elbasanit në shërbim të përforcuar

“Nuk kam çfarë bëj në Shqipëri”, shkruajti Keisi, e cila prej kohësh po jeton në Kanada.
Ndër të tjera ata nuk ndiqen as në Instagram. Nuk e dimë ta themi me siguri nëse kjo është një ndarje përfundimtare mes tyre apo një krizë momentale mes çiftit të njohur./CNA.al

LEXO TE PLOTE