Connect with Us

FOTOT-Si dy pika ujë/ Njihuni me binjaket më “bombë” të rrjeteve sociale

Life Style

FOTOT-Si dy pika ujë/ Njihuni me binjaket më “bombë” të rrjeteve sociale

Publikuar

-

Matild dhe Pauline Tantot janë binjaket më të ndjekura dhe seksi të momentit. Matild po ashtu dhe Pauline janë bërë të njohura në rrjetet sociale pikërsisht për fotot e nxehta dhe linjat perfekte.

Dy motrat binjake së bashku e kalojnë numrin e 10 milionë ndjekësve në Instagram. Ata kanë fituar shumë fansa pikërisht falë fotove të tyre tejet provokuese.

LEXO EDHE:  Me maskë dhe kapele/ Katy Perry shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Komentet komplimentuese dhe pëlqimet në llogaritë e tyre përkatëse janë të shumta.

Për më tepër ju mund të shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të binjakeve bombastike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti lë me “gisht në gojë” vajzat e shtëpisë/ Bën gjestin e papritur për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Gjatë ditës ka patur situata ku Semi është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Së fundi, në shtëpi ka ndodhur një situatë ngacmuese ku Semi i ka kërkuar Granitit të qërojë fruta dhe ai ka përgatitur një pjatë.

LEXO EDHE:  Ja cilët janë vipat shqiptarë më të ndjekur në instagram

LEXO EDHE:  E dashura seksi e mbrojtësit të Milanit/ Njihuni me modelen më provokuese të momentit

Ndërkaq Sheila duke e provokuar i thotë ta bëjë mirë pjatën “me shumë dashuri për Semin”, por në fakt ai i ka befasuar të gjithë me veprimin duke i dërguar pjatën me fruta Fifit./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Lajme të mira dhe sukses/ Tre shenjat më me fat të horoskopit për këtë javë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Binjakët

Bëhuni gati këtë javë do të vijnë gjëra të mira për ju. Gjithçka që ju nevojitej ishte shtytja drejt pozitivitetit.

Këtë javë do të merrni një lajm të mirë që do t’iu ndryshojë tërësisht humorin.

Do të jetë një javë e frtyshme në punë dhe më në fund do të mund të merrni atë që dëshironi.

Shigjetari

Kjo javë mund të sjellë një element tjetër për ju, zakonisht nuk jeni të shqetësuar për një pasion, por mund të keni fantazi për një person që e keni njohur së fundi.

LEXO EDHE:  Kejvina vijon me pozat e nxehta/ Modelja “çmend” pushuesit me pozat e saj

LEXO EDHE:  Modelja ruse që mahnit me tiparet e saj/ Fotot më fantastike të Arina NazarovaPjesa interesante në lidhje me këtë është se kjo dashuri nuk ka lidhje me një person të cilin ju e frekuentoni, është diçka e re për ju.

Kjo është arsyeja pse kjo javë do të jetë kaq e fuqishme dhe argëtuese për ju.

Ujori

Kjo javë do të jetë e suskesshme për ju. Falë përpjekjes dhe ambicjeve tuaja do të arrini të realizoni atë që keni ëndërruar gjithmonë.

Kjo javë sjell për ju një lloj qëndrimi “të gjitha ose asgjë”, një qëndrim të cilin do ta vlerësoni me sukses./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Demi Rose është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja numëron më shumë se 18 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet tashmë në të gjithë botën për format e saj bombastike si dhe fotot provokuese.Së fundi modelja ka publikuar disa foto ku shihet me bikini minimaliste duke ekspozuar kështu linjat e saj aq të dëshiruara nga femrat dhe që çmendin meshkujt.

LEXO EDHE:  E dashura seksi e mbrojtësit të Milanit/ Njihuni me modelen më provokuese të momentit

LEXO EDHE:  Selena Gomez rrëzohet nga froni! Ja kush është personi më i ndjekur në “Instagram”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE