Connect with Us

Ndahen për shkak të tradhtisë çifti i njohur?/ Keisi i thotë të gjitha hapur

Showbizz

Ndahen për shkak të tradhtisë çifti i njohur?/ Keisi i thotë të gjitha hapur

Publikuar

-

Partnerja e reperit Stresi, Keisi nëpërmjet një postimi në Instagram ka lënë të nënkuptohej se ata nuk janë më bashkë.

“Nëse tradhton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, ka qenë kjo shprehja që ajo ka ndarë në InstaStory duke i lënë të gjithë të mendojnë se në fakt ndarja ka ardhur për shkak të tradhtisë.

Më pas Keisi ka realizuar një ‘intervistë’ në Instagram me ndjekësit e saj në Instagram dhe është pyetur nëse do vijë në Shqipëri, por ajo është përgjigjur në mënyrë të prerë që jo.

“Nuk kam çfarë bëj në Shqipëri”, shkruajti Keisi, e cila prej kohësh po jeton në Kanada.
Ndër të tjera ata nuk ndiqen as në Instagram. Nuk e dimë ta themi me siguri nëse kjo është një ndarje përfundimtare mes tyre apo një krizë momentale mes çiftit të njohur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E mbaj me akull dhe me serume”/ Armina Mevlani tregon si kujdeset për të mbajtur në formë gjoksin

Publikuar

-

Nga

Blogerja Armina Mevlani ndan shpesh herë këshilla me ndjekësit e saj përsa i përket pamjes së jashtme.

Së fundi blogerja ka zbuluar se si ia bën që pavarësisht se ka humbur kilogramë të mbajë në formë gjoksin.Armina ka rrëfyer se kujdeset tmerrësisht shumë për gjoksin dhe këtë këshillë ua jep të gjitha vajzave.

LEXO EDHE:  Stresi stresohet me sherret/ Ngre flamurin e bardhë në Prishtinë

LEXO EDHE:  E dashura e Stresit feston ditëlindjen/ Reperi bën një urim special

“Uh përkujdesem tmerrësisht për gjoksin! Përdor serum, e mbaj me akull dhe bëj ushtrime”,shkruan blogerja në statusin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush është më e mirë në shtrat, Jennifer apo Angelina/ Brad Pitt jep përgjigjen: “Ishte në humor për lojëra të nxehta”

Publikuar

-

Nga

Aktori i famshëm Brad Pit është përfolur shumë në mediat rozë përsa i përket jetës private. Së fundi aktori më seksi i kohërave ka treguar disa sekrete nga dhoma e gjumit pas disa gotave më shumë me miqtë e tij. I pyetur se cila ishte më e mirë në shtrat, Jennifer apo Angelina ai është përgjigjur se Jennifer ishte akoma më emocionues

“Një herë ai pinte dy ose tre pije më shumë, kështu që miqtë e tij e bindën atë për të zbuluar se cila nga të dyja ishte më argëtues në dhomën e gjumit. Edhe pse ai nuk donte të përgjigjej në fillim, në fund ai gjithsesi e pranoi se ishte Jennifer dhe ai ishte më i qetë me të, domethënë që kishte më shumë pasion. Megjithëse përmendi që ishte në të njëjtën gjë me Jolie në fillim, mirëpo gjërat ndryshuan më vonë, dhe Angelina  më vonë nuk donte të flinte me të më shumë se një ose dy herë në javë. Brad madje zbuloi se Jennifer është personi më i qetë me të cilin ka fjetur ndonjëherë dhe se gjithnjë është tërhequr nga fakti që ajo është me plot vetëbesim dhe e gatshme për gjëra të reja”, tha një burim i afërt me të.LEXO EDHE:  Stresi stresohet me sherret/ Ngre flamurin e bardhë në Prishtinë

Sipas këtij të fundit, Brad u shpreh se Aniston pothuajse asnjëherë nuk refuzoi dhe se ajo ishte gjithmonë në humor për “lojëra të nxehta”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Hyrremi i “Sulejmanit të madhërishëm” feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktorja

Publikuar

-

Nga

Hyrremi i “Sulejmanit të madhërishëm” feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktorja

Aktorja e famshme turke Meryem Uzerli e njohur për rolin e saj në serialin Sulejmani i madhërishëm feston sot ditëlindjen.

Meryem, ditën e sotme, mbush plot 37 vjeç, ndonëse natyra është treguar shumë bujare me të pasi aktorja duket më e re se mosha që ka.Për të gjithë ata që duan të dinë më shumë rreth saj, Meryem lindi në 12 Gusht 1983 ne Kassel të Gjermanisë. Babai i saj është turk ndërsa nëna gjermane.

LEXO EDHE:  Ndjekja e kontaktit të koronavirusit/ Ndarja botërore midis dy llojeve të aplikacionit

LEXO EDHE:  7 muaj pas ndarjes së bujshme, çifti i njohur turk jep lajmin e bukur: “Jemi pajtuar”

Ajo ka studiuar në Hamburg për aktrim dhe teatër. Aktorja mori famë me rolin e saj në serialin “Sulejmani i madhërishem”. Në vitin 2014 ajo u bë nënë e një vajze me emrin Lara./ CNA.al

LEXO TE PLOTE