Connect with Us

Bukuroshja bjonde që çmend me linjat e saj/ Fotot më fantastike të Arabella Chiwas

Showbizz

Bukuroshja bjonde që çmend me linjat e saj/ Fotot më fantastike të Arabella Chiwas

Publikuar

-

Arabella Chiwas është bërë e njohur në realityshown e famshëm “Love Island.” Bukuroshja bjonde është një modele, një yll Instagrami si dhe një yll televizioni.

Përveç modelingut Arabella ka dhe një pasion shumë të madh për palestrën ku kohën më të madhe e kalon duke ushtruar.

Kjo është dhe arsyeja pse ajo ka një fizik shumë të tonifikuar që do ta kishin zili të gjitha vajzat. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Arabella Chiwas./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Raven Lexy është një nga modelet seksi të Instagramit. Bukuroshja ka qenë pjesë e shumë kopertinave të revistave të njohura.

Raven është një adhuruese e fitnesit dhe ushtrohet rregullisht në palestër. Për këtë arsye ajo ka një trup super të tonifikuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Raven Lexy./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tuna u bë nënë për herë të dytë/ Patris Berisha reagon pas lajmeve për ndarje

Publikuar

-

Nga

Prej kohësh në rrjetet sociale qarkullojnë zëra se këngëtarja Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha janë ndarë. Ditën e sotme Tuna u bë nënë për herë të dytë. Ndërkohë që rrjeti ziente nga dyshimi se nëse  lajmet për ndarje janë apo jo të vërteta Patrisi publikoi në InstaStory një foto të vogëlushit ku shkruan: “Mirë se erdhe në jetë Zen”, postim të cilin e ka shoqëruar me emoji zemër.

LEXO EDHE:  VIDEO-Pas 4 vitesh, Françeska Jaçe vendos të bëjë ndryshimin e papritur

LEXO EDHE:  Të pasmet e Emily Ratajkowski  në foton e radhës

Pak ditë më parë këngëtarja i hodhi benzinë zjarrit ku me anë disa postime në rrjetet sociale i kthente përgjigje këtyre dyshimeve dhe thumbonte Patrisin.

“Narcistët, jetojnë gënjeshtër, gënjejnë në vazhdimësi, përqendrohen tek gënjeshtrat, frymojën gënjeshtra. Janë të fiksuar, të thyer, imoral, të vdekur brenda, njerëz që nuk mund dhe nuk do jetë asnjëherë të sinqertë, pavarësisht kë e lëndojnë, edhe nëse është fëmijë”, shkruan këngëtarja./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në një lidhje dashurie?/ Antonela dhe Arsimi filmohen bashkë në Milano

Publikuar

-

Nga

Në një lidhje dashurie?/ Antonela dhe Arsimi filmohen bashkë në Milano

Prej kohësh në rrjetet sociale qarkullojnë lajme se ish-konkurenti i përputhen Arsim Abduli dhe Antonela Berisha janë në një lidhje. Shkak për këto dyshime janë bërë komentet që ata i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Pak ditë ma parë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ai e quan Antonelën “Marijuana ime”.  Para disa minutash  Antonela publikoi një video me Arsimin në Milano.

“Po ecja në Duomo dhe shikoni kë takova”, thotë Antonela dhe Arsimi përshëndet ndjekësit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE