Connect with Us

FOTO- “Kur ke një mal me punë përgjysëm”/ Ronela Hajati shfaqet më seksi se kurrë

Showbizz

FOTO- “Kur ke një mal me punë përgjysëm”/ Ronela Hajati shfaqet më seksi se kurrë

Publikuar

-

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të ndjekura dhe të pëlqyera të showbizzit shqiptar. Si të gjithë personazhet e tjerë të njohur, edhe Ronela ka përfituar nga lirimi i kufizimeve për të kaluar pak kohë në bregdet për tu relaksuar.

Duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale, ajo nuk ka nguruar të ndajë foto teksa ndodhet në plazh.

LEXO EDHE:  Xhensila Myrtezaj flet për fëmijërinë e vështirë/ “E vetmja dritare e hapur ishte muzika”

Ajo është shfaqur më në formë se kurrë me bikini duke treguar dhe linjat e saj. “Kur ke nje mal me pune pergjysem…. ?”, shkruan ajo krahas fotos me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

FOTO-Ronela Hajati më seksi se kurrë/ Këngëtarja e djeg Instagramin me foton e fundit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasja mes dy konkurrentëve të Përputhen/ Kthjellohet Edi, i kërkon falje Bashkimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edi dhe Bashkimi, janë dy djemtë sa për pak nuk u përplasën fizikisht në Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen, dy djemtë debatuan dhe provokuan njëri-tjetrin dhe u desh ndërhyrja e konkurrentëve që përplasje mes tyre të mos kalonte kufinjtë.

Sot Edi ka vendosur të kërkojë falje, jo vetëm Bashkimit por të gjithëve.Sipas tij, sjellja ka qenë e tillë për shkak të disa problemeve të jetës së tij personale.

LEXO EDHE:  Modelja më bishë e “Playboy”/ Kjo është brunja më e parezistueshme e momentit

LEXO EDHE:  Xhensila Myrtezaj flet për fëmijërinë e vështirë/ “E vetmja dritare e hapur ishte muzika”

Ai gjithashtu u shpreh se ishte i lënduar nga Bashkimi pasi ai kishte komentuar në lidhje me inteligjencën.

Edi është shprehur ndër të tjera se ai nuk është në të vërtetë një njeri i tillë dhe se nuk ka qenë vetvetja në ato situata./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E ofendoi në mes të emisionit/ Edi i kërkon takim 4 minutësh Adës, ajo e refuzon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh, debatet kanë qenë shumë të ashpra mes dy konkurrentëve të Përputhen, Adës dhe Edit.

Ky i fundit shpërtheu në ofendime ndaj Adës, duke i vënë në dukje operacionet plastike dhe duke thënë në mes të emisionit se nuk i dukej si femër, por si burrë.Pas gjithë këtyre situatave dhe ofendikeve të vazhdueshme, Edi ka kërkuar një takim 4 minutësh me Adën, për të sqaruar mosmarrëveshjet mes tyre, por Ada e ka refuzuar, duke thënë se kapitulli mes saj dhe Edit është mbyllur. /CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Një takim shkuesie”/ Bruno “thumbon” Ritvanën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në puntatën e radhës të “Përputhen” është transmetuar takimi mes Aleksit dhe Ritvanës.

Gjatë takimit pati shumë thumbime që iu adresoheshin konkurrentëve të tjerë të Përputhen, si Mikelës dhe Argjendit.

Pas pjesës së dytë të takimit, Bjëri prej konkurrentëve e ka komentuar takimin e dyshes, duke e quajtur takim “shkuesie”.Sipas Brunos, Ritvana gjatë gjithë takimit po dërgonte sinjale tek Argjendi, për të sheshuar situatën me të.

Këtë e ka kundërshtuar vetë Ritvana duke thënë se, nuk ka patur asnjë nevojë për të sheshuar mosmarrëveshjet me Argjendin pasi, ata kanë vendosur t’i japin pak kohë njëri-tjetrit për të njohur edhe persona të tjerë.

LEXO EDHE:  Kim Kardashian e veshur me bikini mbi elefant është gjithçka që duhet të shihni sot

LEXO EDHE:  Kim Kardashian e veshur me bikini mbi elefant është gjithçka që duhet të shihni sot

Kujtojmë se pak ditë më parë, Ritvana tha se kishte mbetur e zhgënjyer nga Argjendi pasi një ditë para takimit të tij me Mikelën kishte kërkuar të takohej me të në dy të natës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE