Connect with Us

FOTOT-Khloe Kardashian kritikohet nga fansat për fotoshop: “Nuk të njoha, dukesh 10 vite më e re”

Showbizz

FOTOT-Khloe Kardashian kritikohet nga fansat për fotoshop: “Nuk të njoha, dukesh 10 vite më e re”

Publikuar

-

Khloe Kardashian njësoj si e motra Kylie Jenner është kritikuar nga ndjekësit e saj për përdorim të fotoshopit.

Ylli i “Keeping up with Kardashians”, Khloe ka publikuar disa foto në Instagram të cilat janë komentuar pafund nga ndjekësit në rrjetet sociale pasi thuajse nuk njihet.

Bukuroshja bjonde shfaqet e buzëqeshur, teksa fansat kapin detajin e varëses në qafën e saj.

Menjëherë në rrjet kanë vërshuar komentet nga më të ndryshimet ku disa prej ndjekësve pyesin se kush është kjo e të tjerë vënë re fotoshopin e përdorur nga Khloe.

“Unë e vura re se gjysma e zinxhirit të varëses së Khlo pothuajse nuk duket, është minimizuar në maksimum”, shkruan njëri prej tyre.

LEXO EDHE:  Pika e saj më e fortë është gjoksi/ Njihuni me modelen ruse që çmend meshkujt

“Nuk të njoha”, “Dukesh 10 vite më e re”, shkruajnë të tjerë në rrjetin e saj social.

E megjithatë ndryshe nga Kylie ajo nuk i fshiu fotot në rrjetet sociale. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Nga

Trup i tonifikuar dhe poza tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së fitnesit

Raven Lexy është një nga modelet seksi të Instagramit. Bukuroshja ka qenë pjesë e shumë kopertinave të revistave të njohura.

Raven është një adhuruese e fitnesit dhe ushtrohet rregullisht në palestër. Për këtë arsye ajo ka një trup super të tonifikuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Raven Lexy./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tuna u bë nënë për herë të dytë/ Patris Berisha reagon pas lajmeve për ndarje

Publikuar

-

Nga

Prej kohësh në rrjetet sociale qarkullojnë zëra se këngëtarja Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha janë ndarë. Ditën e sotme Tuna u bë nënë për herë të dytë. Ndërkohë që rrjeti ziente nga dyshimi se nëse  lajmet për ndarje janë apo jo të vërteta Patrisi publikoi në InstaStory një foto të vogëlushit ku shkruan: “Mirë se erdhe në jetë Zen”, postim të cilin e ka shoqëruar me emoji zemër.

LEXO EDHE:  Boom Boom-Oriola Marashi tërbon fansat/ Modelja dhuron poza “hot” me bikini

LEXO EDHE:  Pika e saj më e fortë është gjoksi/ Njihuni me modelen ruse që çmend meshkujt

Pak ditë më parë këngëtarja i hodhi benzinë zjarrit ku me anë disa postime në rrjetet sociale i kthente përgjigje këtyre dyshimeve dhe thumbonte Patrisin.

“Narcistët, jetojnë gënjeshtër, gënjejnë në vazhdimësi, përqendrohen tek gënjeshtrat, frymojën gënjeshtra. Janë të fiksuar, të thyer, imoral, të vdekur brenda, njerëz që nuk mund dhe nuk do jetë asnjëherë të sinqertë, pavarësisht kë e lëndojnë, edhe nëse është fëmijë”, shkruan këngëtarja./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në një lidhje dashurie?/ Antonela dhe Arsimi filmohen bashkë në Milano

Publikuar

-

Nga

Në një lidhje dashurie?/ Antonela dhe Arsimi filmohen bashkë në Milano

Prej kohësh në rrjetet sociale qarkullojnë lajme se ish-konkurenti i përputhen Arsim Abduli dhe Antonela Berisha janë në një lidhje. Shkak për këto dyshime janë bërë komentet që ata i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Pak ditë ma parë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ai e quan Antonelën “Marijuana ime”.  Para disa minutash  Antonela publikoi një video me Arsimin në Milano.

“Po ecja në Duomo dhe shikoni kë takova”, thotë Antonela dhe Arsimi përshëndet ndjekësit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE