Connect with Us

“Virusi aktiv të shtunën dhe të dielën”/ Armina Mevlani ironizon rregullat për mbylljen e fundjavës

Showbizz

“Virusi aktiv të shtunën dhe të dielën”/ Armina Mevlani ironizon rregullat për mbylljen e fundjavës

Publikuar

-

Blogerja Armina Mevlani është një nga personazhet më të komentaura në mediat rozë. Blogerja është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan momente nga jeta e përditshme si dhe opinione për tema të ndryshme.

Së fundi nëpërmjet një postimi në Instastory ajo ka ironizuar rregullat e qeverisë për mbylljen e fundjavës duke mos lejuar lëvizjen e makinave dhe njerëzve.

LEXO EDHE:  Gjykata e Durrësit nuk njeh 30 qershorin / Reagon ish-kreu i grupit parlamentar të PD

Me një ironi therëse Armina shkruan: “Kjo fundjavë do të jetë pushim lockdoën! Nuk lejohet qarkullimi sepse virusi është aktiv vetëm të shtunën dhe të dielën. Sigurisht ka prishje teatri dhe protesta, por myslimanëve u ndalohet falja në ditën e Bajramit në shesh.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Nga shtrimi në spital tek lindja/ Emina Çunmulaj zbulon çdo detaj nga ardhja në jetë e vajzës

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa imazhe të papublikuara më parë.

Emina ka treguar hap pas hapi të gjitha momentet më të rëndësishme të jetës së saj, të lindjes së vajzës të dytë.

Nga shtrimi në spital deri tek momenti që ka marrë vajzën në duar, Emina ka ndarë çdo detaj të mundshëm të lindjes në mënyrë natyrale.

LEXO EDHE:  Djali i Lefter Kokës “tallet” me Ramën/ Zogjtë e jufkat i ka ngrënë lideri global!

Në fotot e publikuara ajo tregon se familja ka qenë mbështetja e saj më e madhe në ato momente.

Bashkëshorti i saj ka qëndruar pranë në çdo moment dhe ajo e quan forcën e saj më të madhe.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I ofrojnë 5 mijë euro në këmbim të s*ksit/ Kejvina Kthella nxjerr mesazhet

Publikuar

-

Nga

Modelja Kejvina Kthella ka publikuar disa mesazhe që ka marrë në rrjetet sociale, ku ka treguar emrat dhe fotot e personave që i kërkonin favore seksuale në këmbim të parave.

Në fotot e publikuara nga Kthella në Instastory, shihet se si një person i kërkon ish-velinës të kalojë një natë me të ose t’i japë para, në mënyrë që ai të mos i publikojë videot dhe fotot, në të cilat ai pretendon se shfaqet Kejvina.

E revoltuar prej këtyre mesazheve ajo ka shkruar se ndjehet keq që njerëz të tillë ulin imazhin e një vajze që po mundohet me mish e me shpirt për të arritur aty ku është sot.

Ajo është shprehur se të bësh gabime është njerëzore por të kërcënosh dhe shpifësh është shumë jo njerëzore.

“Arsyeja pse mora mundimin me ju kthy përgjigje është për respektin dhe dashurinë që kam ndaj njerëzve që më rrethojnë dhe mendoj se iu detyrohen që t’jua them të vërtetën fatkeqe që njerëzit nuk janë aspak dashamirës në Shqipëri dhe bëjnë çdo gjë që të ulin imazhin e një vajze të re që mundohet me mish e me shpirt që të eci përpara në jetë pavarësisht gabimeve që mund të bëjmë gjatë rrugëtimit njerëzor. Gabimet janë njerëzore. Jo-njerëzore janë kërcënimet, urrejtja dhe shpifja e vazhdueshme që i bëhet femrave shqiptare. Doja shumë t’jua ktheja në të njëjtën monedhë por drejtësia e madhe është fatkeqësia që juve jeni këto që jeni dhe unë jam kjo që jam. Krenare dhe e pamposhtur ndaj çdo lloj njeriu që përpiqet të më cënojë. Hera e fundit që merrem me ju,”-shkruan Kejvina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bën pjesë në listën e 100 vajzave më të bukura në botë/ Fotot më të zjarrta të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më seksi të pasarelave botë. Bëhet fjalë për Rosie Roff e cila ka qenë pjesë e shtëpive më të mëdha të modës.

Përveç kësaj është një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale ku reklamon foto të ndryshme nga jeta e saj. Foto seksi, provokuese dhe madje edhe nudo, Rosie nuk ngurron t’i ndajë me ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Gjykata e Durrësit nuk njeh 30 qershorin / Reagon ish-kreu i grupit parlamentar të PD

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të modeles./ CNA.al

LEXO TE PLOTE