Connect with Us

VIDEO-Vazhdon të bëjë seksin/ Olta Gixhari tregon “pasojat” e shtatzënisë

Showbizz

VIDEO-Vazhdon të bëjë seksin/ Olta Gixhari tregon “pasojat” e shtatzënisë

Publikuar

-

Aktorja Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuara të shoëbizit. Së fundi ajo ka konfirmuar se është në pritje të ëmbël dhe se ndodhet në Spanjë së bashku me partnerin e saj.

Duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale Olta ka publikuar disa video ku tregon “pasojat” e shtatzënisë.

Teksa tregon gjoksin, ajo shprehet se ka humbur sensin e kohës tashmë s’di asgjë.

“Sa është data sot? Ça dite jemi? Sa është ora? Asgjë s’di. Data është 23 sot më duket apo 24, ose  23 ose 24 aty jemi”, dëgjohet të thotë Olta në postimin e saj.

LEXO EDHE:  Publikohet video-aksioni për kapjen e gomones me 2 tonë drogë/ Operacioni më i madh në histori...

E megjithatë ajo shfaqet shumë seksi, diçka që në një postim të mëparshëm ajo ka treguar se nuk do të heqë dorë kurrë së qëni seksi.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk flasim, por unë e dua”/ Aktori me origjinë shqiptare flet për marrëdhënien me Demet Ozdemir

Publikuar

-

Nga

Can Yaman dhe Demet Ozdemir u kthyen në personazhet më të komentuara pas përfundimit të serialit “Erkenci Kus” ose e përshtatur në shqip “Një puthje në errësirë”.

Pak kohë më parë një deklaratë e aktorit me origjinë shqiptare, Can Yaman ku shprehej se kishte patur një lidhje me Demet por nuk zgjati shumë.

Pas kësaj deklarate përflitet se dyshja nuk kanë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Can Yaman i pyetur nga gazetarët për këtë pjesë është përgjigjur se nuk flasin por e ka mikeshë dhe e do.

LEXO EDHE:  Sa kalori digjni për 25 minuta aktivitet seksual, ja me sa kilometra vrap është e barabartë

“Demetin e kam shoqe dhe e dua shumë. Kam shumë kohë që nuk e kam takuar, por ajo është shumë e rëndësishme për mua. Nuk jemi zënë me njëri-tjetrin. Nuk flasim, por unë e dua”-tha Can Yaman.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Pa grim dhe krejt natyrale/ Luana Vjollca publikon foton në ashensor por askush nuk vuri re detajin

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të komentuara të ekranit. Gjatë muajve të karantinës bukuroshen bjonde e kemi parë shumë aktive në rrjetet sociale duke treguar se ka respektuar të gjithë rregullat e karantinimit.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet pa grim dhe krejt natyrale, por në njërën prej fotove të saj duket se u ka shpëtuar ky detaj.

LEXO EDHE:  Sa kalori digjni për 25 minuta aktivitet seksual, ja me sa kilometra vrap është e barabartë

LEXO EDHE:  Fotot/Nuk do ta besoni sa seksi duket kjo bukuroshe me bikini

Në foton e publikuar në ashensor, duket se telefoni i Luanës është i thyer. Bëhet fjalë për një Iphone Pro Max 11, një telefon jo pak i kushtueshëm.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Së shpejti nënë për herë të parë/ Olta Boka në pritje të ëmbël

Publikuar

-

Nga

Olta Boka është një nga këngëtaret që gjithnjë e ka mbajtur larg syrit të medias jetën e saj private. Edhe pse ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie me djalin e ish deputetit Shezai Rrokaj, Iv, ajo është shprehur se nuk dëshiron që lidhja e saj të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundi në media po qarkullon lajmi se këngëtarja është në pritje të ëmbël. Burime për Iconstyle tregojnë se kanë treguar se këngëtarja është në pritje të ëmbël të një bebushi.

LEXO EDHE:  Fotot/Nuk do ta besoni sa seksi duket kjo bukuroshe me bikini

Ajo dhe partneri, Iv Rrokaj, do të bëhen prindër për herë të parë. Burimet tregojnë se barku i rrumbullakosur i Oltës tashmë është mëse i dukshëm, aq sa nuk mundet t’i shpëtojë më syrit të njerëzve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE