Connect with Us

VIDEO-Angela Martini feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon në mënyrën më romantike

Showbizz

VIDEO-Angela Martini feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon në mënyrën më romantike

Publikuar

-

Modelja shqiptare Angela Martini feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga miqtë e saj në rrjetet sociale.

Por surprizën më të bukur dhe romantike, Angela e ka marrë nga bashëkshorti i saj, Dragos. Bukuroshja është surpriuzuar teka ka marrë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq dhe një tortë me një qiri ku shkruhet: “Gëzuar ditëlindjen zemër”.

Kujtojmë se bashkëshorti i saj Dragos ka patur probleme me drejtësinë  dhe çifti ka kaluar shumë situata të vështira për këtë shkak. Madje u aludua se gjatë kësaj kohe ata ishin ndarë por në fakt ata janë bashkë dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Një “bishë” si Jennifer Lopez/ 50 vjeçarja thyen rrjetin teksa tregon muskujt

Publikuar

-

Nga

Jennifer Lopez ushtrohet shumë fort për të mbajtur në formë trupin e saj. Këtë e vërtetojnë dhe fotot e fundit që po qarkullojnë në mediat e huaja.

Këngëtarja 50 vjeçare shfaqet super në formë teksa ushtrohet së bashku me të fejuarin e saj Alex Rodriguez, 44 vjeç.

Por jo vetëm alex dhe Jennifer mbajnë një regjim të tillë por edhe fëmijët, Natasha dhe Ella.

LEXO EDHE:  Foto/Modelja tregon më shumë seç duhet

Nga pamjet në foto, ylli i muzikës shfaqet tejet e fuqishme duke ushtruar dhe vihen re qartë muskujt e saj të barkut.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Vazhdon të bëjë seksin/ Olta Gixhari tregon “pasojat” e shtatzënisë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuara të shoëbizit. Së fundi ajo ka konfirmuar se është në pritje të ëmbël dhe se ndodhet në Spanjë së bashku me partnerin e saj.

Duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale Olta ka publikuar disa video ku tregon “pasojat” e shtatzënisë.

Teksa tregon gjoksin, ajo shprehet se ka humbur sensin e kohës tashmë s’di asgjë.

“Sa është data sot? Ça dite jemi? Sa është ora? Asgjë s’di. Data është 23 sot më duket apo 24, ose  23 ose 24 aty jemi”, dëgjohet të thotë Olta në postimin e saj.

LEXO EDHE:  Franca ndalon modelet anoreksike

E megjithatë ajo shfaqet shumë seksi, diçka që në një postim të mëparshëm ajo ka treguar se nuk do të heqë dorë kurrë së qëni seksi.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk flasim, por unë e dua”/ Aktori me origjinë shqiptare flet për marrëdhënien me Demet Ozdemir

Publikuar

-

Nga

Can Yaman dhe Demet Ozdemir u kthyen në personazhet më të komentuara pas përfundimit të serialit “Erkenci Kus” ose e përshtatur në shqip “Një puthje në errësirë”.

Pak kohë më parë një deklaratë e aktorit me origjinë shqiptare, Can Yaman ku shprehej se kishte patur një lidhje me Demet por nuk zgjati shumë.

Pas kësaj deklarate përflitet se dyshja nuk kanë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Can Yaman i pyetur nga gazetarët për këtë pjesë është përgjigjur se nuk flasin por e ka mikeshë dhe e do.

LEXO EDHE:  Franca ndalon modelet anoreksike

“Demetin e kam shoqe dhe e dua shumë. Kam shumë kohë që nuk e kam takuar, por ajo është shumë e rëndësishme për mua. Nuk jemi zënë me njëri-tjetrin. Nuk flasim, por unë e dua”-tha Can Yaman.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE