Connect with Us

Së shpejti nënë për herë të parë/ Olta Boka në pritje të ëmbël

Showbizz

Së shpejti nënë për herë të parë/ Olta Boka në pritje të ëmbël

Publikuar

-

Olta Boka është një nga këngëtaret që gjithnjë e ka mbajtur larg syrit të medias jetën e saj private. Edhe pse ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie me djalin e ish deputetit Shezai Rrokaj, Iv, ajo është shprehur se nuk dëshiron që lidhja e saj të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundi në media po qarkullon lajmi se këngëtarja është në pritje të ëmbël. Burime për Iconstyle tregojnë se kanë treguar se këngëtarja është në pritje të ëmbël të një bebushi.

Ajo dhe partneri, Iv Rrokaj, do të bëhen prindër për herë të parë. Burimet tregojnë se barku i rrumbullakosur i Oltës tashmë është mëse i dukshëm, aq sa nuk mundet t’i shpëtojë më syrit të njerëzve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Publikuar

-

Nga

“Do t’i shpoj gomat e makinës dhe do ta thyej xhamin”/ Fansat paralajmërojnë Anxhela Peristerin

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Së fundi ajo ka tërhequr vëmendjen e publikut me pamjen e saj ku shfaqet me bikini dhe natyrale.

Por duke qenë se këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale nuk mungojnë as temat e ndryshme për të cilat ajo diskuton dhe kërkon mendimin e ndjekësve të saj.

Së fundi ajo ka publikuar një video sondazh duke drejtuar pyetjen: “A t’i bëj buzët kështu apo jo?”


Sipas rezultateve të sondazhit mbi 60 % e ndjekësve kanë shprehur mendimin e tyre për jo, por si përforcim të përgjigjes, Anxhela ka publikuar disa nga mesazhet epike të fansave që i kanë dërguar në privat.

Njëri prej tyre e “kërcënon” se nëse ajo i bën buzët nuk do të dëgjojë më asnjë këngë të saj.Një tjetër i shkruan se do të largohet nga Instagrami i saj nëse ajo bën buzët.

LEXO EDHE:  “Jam gati të krijoj familje me ty”/ Këngëtarja jep lajmin e bukur me unazën prej diamanti

LEXO EDHE:  “Ai më lëndoi aq shumë saqë…”/ Dafina Zeqiri tregon historinë e këngës “Vuj Vuj”

Ndërsa komenti më pikant që i është dërguar këngëtares është: “Shumë të mira i ke siç janë pastaj këtë pyetje më mirë bëja atij që ti puth se neve çfarëdo të themi shih me sy e plas me zemër.”

Sigurisht këngëtarja meqë është korçare ka dhe nga ata që i shkruajnë se nëse bën buzët, kur të shkojë në Korçë do t’i shpojnë gomat e makinës dhe do ti thyejnë xhamin.

Këto kanë qenë komentet më epike të fansave që e duan Anxhelën ashtu siç është, pa asnjë ndryshim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bën urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Publikuar

-

Nga

Bes Kallaku publikon foton e rrallë nga fëmijëria/ Bën urimin për të gjithë të vegjlit që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Aktori i humorit Bes Kallaku iu ka uruar suksese të gjithë fëmijëve që nisin sot ditën e parë të shkollës.

Besi ka gjetur mënyrën më unike për të uruar të vegjlit. Aktori ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria e tij, përkatësisht kur ishte në klasën e parë ku shihet së bashku me shokët e tij të klasës.

“Urime diten e pare te shkolles te gjithe atyre dashurive qe ulen per here te pare ne bankat e shkolles.At Zef Pllumi thoshte qe ketij populli i duhet ndrru truni, e truni ndrrohet vetem me mire arsimim dhe shkollim. (Foto nga dita ime e pare e shkolles ne F.Kruje). Zoti ju rujt!”, shkruan Besi në postimin e tij.

LEXO EDHE:  U përfol për ndarje nga bashkëshorti/ Këngëtarja shqiptare sqaron të vërtetën

LEXO EDHE:  Alfio Rrotani thumbon publikisht këngëtaren e famshme shqiptare: “Fotoshop…”

E nëse u bëtë kuriozë të dini se kush është Besi në këtë foto, ju themi që është ky vogëlushi i veshur me uniform polici./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“Stil shqiptar”/ Bebe Rexha tregon kopshtin me domate dhe speca: “I ujis me zorrë”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet që gjithnjë e ka treguar me krenari prejardhjen dhe zakonet e vendit të saj.

Shpesh herë e kemi parë këngëtaren që të ndajë video teksa gatuante ushqimet tradicionale shqiptare. Madje së fundi ajo ka treguar se kujdeset shumë për kopshtin me domate dhe speca.

LEXO EDHE:  Komentuesi e quan k****/Këngëtarja shqiptare i kthehet në mënyrën më epike

LEXO EDHE:  “Ai më lëndoi aq shumë saqë…”/ Dafina Zeqiri tregon historinë e këngës “Vuj Vuj”

Teksa këngëtarja me famë botërore iu tregon ndjekësve kopshtin e saj, personi që e shoqëron thotë:“Ky është stil shqiptar. Ne e ujisim kopshtin me zorrë”. Ndërsa Bebe e ka shoqëruar videon me mbishkrimin “stil shqiptar”./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE