Connect with Us

“Po frikësoheni prej meje”/ Reperja iu përgjigjet “sulmeve” në Youtube

Showbizz

“Po frikësoheni prej meje”/ Reperja iu përgjigjet “sulmeve” në Youtube

Publikuar

-

Melinda Ademi është një nga reperet më të kometuara në mediat rozë për shkak të stilit të saj të  të kënduarit.

Reperja ka treguar me anë të një postimi në ‘Instastory’ se çfarë i ka ndodhur në projektet e fundit muzikore që ka publikuar, duke pohuar se shumë “ziliqarë” janë përpjekur të zbehin suksesin e saj, duke blerë “disliket” në Youtube.

“Faleminderit që po merreni kaq shumë me mua dhe që po shpenzoni lekë duke më blerë ‘dislikes’ në ‘Youtube’. E di që po frikësoheni prej meje, por s’keni faj se edhe unë isha frikësuar. Por unë skam për t’u ndalur kurrë, jam krenare me suksesin tim dhe me fansat e mi, e ju ziliqarët të gjithë do të frikësoheni prej meje. Kënga e re së shpejti”, ka shkruar reperja krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Kujtojmë se vetëm 6 ditë më parë, Melinda publikoi projektin më të fundit muzikor, i cili numëron 1.5 milionë klikime në kanalin e ‘Youtube’.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-“Në cilin muaj jam?”/ Olta Gixhari publikon foton e parë të barkut të rrumbullakosur

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka shuar kuriozitetin e të gjithë ndjekësve të saj duke publikuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Në një postim në Instagram ajo shfaqet e veshur me një bluzë shumë të shkurtër e cila e tregon tërësisht barkun e aktores.

Olta ka shuar kuriozitetin e barkut duke shtuar një tjetër kuriozitet për fansat: “Në cilin muaj të shtatzënisë jam?”, shkruan ajo krahas fotos.

LEXO EDHE:  Oriola Marashin dhe b*** e Kallashit, reperat nga Anglia tallen keq me grupin e Noizyt

Kujtojmë se Olta Gixhari aktualisht ndodhet në Spanjë me partnerin e saj. Ajo i kaloi të gjithë muajt e karantinës krah partnerit dhe lajmin e shtatzënisë e ndau me një foto ku zbulonte pak dhe nga imazhi i tij.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Angela Martini feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon në mënyrën më romantike

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Angela Martini feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga miqtë e saj në rrjetet sociale.

Por surprizën më të bukur dhe romantike, Angela e ka marrë nga bashëkshorti i saj, Dragos. Bukuroshja është surpriuzuar teka ka marrë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq dhe një tortë me një qiri ku shkruhet: “Gëzuar ditëlindjen zemër”.

LEXO EDHE:  YouTube kufizon përfitimet financiare

LEXO EDHE:  Sulme te kryengritesve ne Damask, me dhjetera njerez te vrare

Kujtojmë se bashkëshorti i saj Dragos ka patur probleme me drejtësinë  dhe çifti ka kaluar shumë situata të vështira për këtë shkak. Madje u aludua se gjatë kësaj kohe ata ishin ndarë por në fakt ata janë bashkë dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Një “bishë” si Jennifer Lopez/ 50 vjeçarja thyen rrjetin teksa tregon muskujt

Publikuar

-

Nga

Jennifer Lopez ushtrohet shumë fort për të mbajtur në formë trupin e saj. Këtë e vërtetojnë dhe fotot e fundit që po qarkullojnë në mediat e huaja.

Këngëtarja 50 vjeçare shfaqet super në formë teksa ushtrohet së bashku me të fejuarin e saj Alex Rodriguez, 44 vjeç.

Por jo vetëm alex dhe Jennifer mbajnë një regjim të tillë por edhe fëmijët, Natasha dhe Ella.

LEXO EDHE:  Policia gjermane: Priten sulme të reja nëpër metro

Nga pamjet në foto, ylli i muzikës shfaqet tejet e fuqishme duke ushtruar dhe vihen re qartë muskujt e saj të barkut.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE