Connect with Us

“Nuk flasim, por unë e dua”/ Aktori me origjinë shqiptare flet për marrëdhënien me Demet Ozdemir

Showbizz

“Nuk flasim, por unë e dua”/ Aktori me origjinë shqiptare flet për marrëdhënien me Demet Ozdemir

Publikuar

-

Can Yaman dhe Demet Ozdemir u kthyen në personazhet më të komentuara pas përfundimit të serialit “Erkenci Kus” ose e përshtatur në shqip “Një puthje në errësirë”.

Pak kohë më parë një deklaratë e aktorit me origjinë shqiptare, Can Yaman ku shprehej se kishte patur një lidhje me Demet por nuk zgjati shumë.

Pas kësaj deklarate përflitet se dyshja nuk kanë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Can Yaman i pyetur nga gazetarët për këtë pjesë është përgjigjur se nuk flasin por e ka mikeshë dhe e do.

“Demetin e kam shoqe dhe e dua shumë. Kam shumë kohë që nuk e kam takuar, por ajo është shumë e rëndësishme për mua. Nuk jemi zënë me njëri-tjetrin. Nuk flasim, por unë e dua”-tha Can Yaman.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Pa grim dhe krejt natyrale/ Luana Vjollca publikon foton në ashensor por askush nuk vuri re detajin

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të komentuara të ekranit. Gjatë muajve të karantinës bukuroshen bjonde e kemi parë shumë aktive në rrjetet sociale duke treguar se ka respektuar të gjithë rregullat e karantinimit.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet pa grim dhe krejt natyrale, por në njërën prej fotove të saj duket se u ka shpëtuar ky detaj.

LEXO EDHE:  Kujdes!/ Psikologu tregon 4 gabimet që po vrasin marrëdhënien tuaj

LEXO EDHE:  Burri i martuar kryen marrëdhënie me një kukull 4 herë në javë, deklarata e gruas së tij po bën bujë

Në foton e publikuar në ashensor, duket se telefoni i Luanës është i thyer. Bëhet fjalë për një Iphone Pro Max 11, një telefon jo pak i kushtueshëm.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Së shpejti nënë për herë të parë/ Olta Boka në pritje të ëmbël

Publikuar

-

Nga

Olta Boka është një nga këngëtaret që gjithnjë e ka mbajtur larg syrit të medias jetën e saj private. Edhe pse ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie me djalin e ish deputetit Shezai Rrokaj, Iv, ajo është shprehur se nuk dëshiron që lidhja e saj të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundi në media po qarkullon lajmi se këngëtarja është në pritje të ëmbël. Burime për Iconstyle tregojnë se kanë treguar se këngëtarja është në pritje të ëmbël të një bebushi.

LEXO EDHE:  Kujdes!/ Psikologu tregon 4 gabimet që po vrasin marrëdhënien tuaj

Ajo dhe partneri, Iv Rrokaj, do të bëhen prindër për herë të parë. Burimet tregojnë se barku i rrumbullakosur i Oltës tashmë është mëse i dukshëm, aq sa nuk mundet t’i shpëtojë më syrit të njerëzve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Virusi aktiv të shtunën dhe të dielën”/ Armina Mevlani ironizon rregullat për mbylljen e fundjavës

Publikuar

-

Nga

Blogerja Armina Mevlani është një nga personazhet më të komentaura në mediat rozë. Blogerja është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan momente nga jeta e përditshme si dhe opinione për tema të ndryshme.

Së fundi nëpërmjet një postimi në Instastory ajo ka ironizuar rregullat e qeverisë për mbylljen e fundjavës duke mos lejuar lëvizjen e makinave dhe njerëzve.

LEXO EDHE:  Aktori legjendar: Shumë shpejt do jap për bamirësi gjithë pasurinë time

LEXO EDHE:  Lajm i gëzueshëm nga Eddy Murphy/ Baba për herë të 10-të

Me një ironi therëse Armina shkruan: “Kjo fundjavë do të jetë pushim lockdoën! Nuk lejohet qarkullimi sepse virusi është aktiv vetëm të shtunën dhe të dielën. Sigurisht ka prishje teatri dhe protesta, por myslimanëve u ndalohet falja në ditën e Bajramit në shesh.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE