Connect with Us

Modelja me të pasmet më bombastike në botë/ Fotot më tunduese dhe shpërthyese të Sommer Ray

Showbizz

Modelja me të pasmet më bombastike në botë/ Fotot më tunduese dhe shpërthyese të Sommer Ray

Publikuar

-

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray njihet për fotot e saj provokuese ku ekspozon format seksi dhe tepër të nxehta.

Ajo po i ngjit me shpejtësi shkallët e karrierës, dhe është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, tashmë edhe si blogere.

Format e saj bombastike janë bërë tepër të “njohura” në Instagram ku është cilësuar edhe si modelja me të pasmet më seksi në rrjetet sociale. Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja më seksi e palestrës/ Fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme e fitnessit Ana Cheri i çmend të gjithë ndjekësit e saj teksa dhuron poza provokuese nga pushimet e saj ekzotike.

Së fundi bukuroshja brune është shfaqur shumë seksi duke shijuar rrezet e diellit e teksa nuk ngurron të pozojë me bikini.

Rrjeti është ndezur nga komentet e pafundme komplimentuese drejt saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të influencueses Ana Cheri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Graciano ‘përplaset’ live me Rudina Magjistarin/ Nuk e dija që isha ftuar për këtë temë

Publikuar

-

Nga

Balerini Graciano Tagani ka qenë i ftuar së fundmi tek “Rudina”, Por intervista nuk ka shkuar sipas parashikimeve të balerinit.

Moderatorja Rudina Magjistari e ka pyetur për deklaratën e bërë gjatë një tjetër interviste ku pretendohej se Graciano kishte thënë se VIP-at konsumojnë këto lloj substancash gjatë jetës së natës.
Balerini e ka mohuar një deklaratë të tillë, duke thënë se është një keqinterpretim i portaleve. Por, Rudina ka insistuar duke publikuar një pjesë nga intervista në fjalë.

“Dalin për të pirë një pije, por jo për të pirë kokainë njerëzit. Pra Graciano, përgjigja ishte shumë e qartë. Konsumimi i substancave narkotike është i paligjshëm”, i është drejtuar moderatorja, balerinit.

“Unë nuk e dija fare që isha ftuar për të folur për këtë pjesë, për të folur për këtë. Por megjithatë, meqë e hape ti unë po vazhdoj të ta sqaroj edhe njëherë. Konteksti nuk është për akuzë ndaj VIP-ave, është për njerëzit që dalin natën që normalisht edhe pinë, edhe bëjnë, është puna e tyre nuk është puna ime. S’ka çfarë më duhet fare”, është shprehur Graciano.

LEXO EDHE:  Foto/ Ashley Graham tregon të pasmet

LEXO EDHE:  Foto/ Modelet e thonjve për Halloween të cilat janë më të bukura se kostumi

Më tej, Rudina e ka pyetur nëse është pro apo kundër legalizimit të marijuanës. Një pyetje të tillë, balerini nuk e ka mirëpritur dhe ka sqaruar se ai nuk është as bos droge, as konsumues i lëndëve narkotike. Ai ka theksuar se do të ishte më korrekte nëse të ftuarit do të informoheshin saktë mbi temën e intervistës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Era Istrefi nxeh rrjetin/ Shfaqet me bikini dhe tregon linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Era Istrefi u bë shumë shumë e njohur edhe jashtë kufijve të shqipërisë me hitin e saj “Bon Bon”.

Pas nëj kohe të gjatë pauze në rrjetet sociale, Era është kthyer aktive duke publikuar fotot shumë joshëse.

Në foton e saj të fundit ajo shfaqet me bikini ku ka treguar linjat e saj perfekte. Nga pamjet duket se Era i ka marrë disa kilogramë tepër por në vendin e duhur.

LEXO EDHE:   Foto/ Këto modele flokësh do t’ju nderojnë këtë pranverë,fjala e yjeve të Hollywood-it

Era njihet për eksperimentet e saj në pamje ndaj dhe në foton e fundit është shfaqur me flokët ngjyrë karrotë të ndezur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE