Connect with Us

Lule të vetmuara/ Kader përfundon në spital, a do të dëshmojë ajo kundër nënës së saj?

Life Style

Lule të vetmuara/ Kader përfundon në spital, a do të dëshmojë ajo kundër nënës së saj?

Publikuar

-

Meral mendon të lërë shkollën për shkak të talljeve nga shokët dhe shoqet. Songyl, Ejlyl dhe Xhemre tronditen kur mësojnë çfarë i ka ndodhur Kaderit. Ato nxitojnë në spital të shqetësuara dhe mësojnë se Kader është në gjendje kritike. Banu jep dëshminë mbi ngjarjen dhe nuk e tregon të vërtetën.

Songyl përballet me Banun dhe e akuzon për incidentin që i ndodhi Kaderit. Banu përfundon në komisariat. Meral dhe Songyl kujtojnë kohën kur ishin fëmijë. Kader vjen në vete dhe u tregon mikeshave që Banu e hodhi nga shkallët. Por ajo nuk pranon të dëshmojë kundër të ëmës edhe pas kësaj që i bëri.

Banu ia hedh paq nga kjo ngjarje dhe nuk përfundon në burg. Kader rikthehet në konvikt. Banu telefonon Kaderin dhe i kërkon falje. Defne, Merve dhe Alejna bëjnë një festë me pizhama në shtëpi.

LEXO EDHE:  Nesër në serialin "Lule të vetmuara"/ Kemal i lutet Mesudes të bindë Ejlylin të tërheqë denoncimin

Defne u bën fotografi shoqeve me fustan nate. Konvikti i jetimores përfshihet nga flakët./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Publikuar

-

Nga

Ledri djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Ledri Vula është padyshim një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, pavarësisht se tashmë ai e ka zgjedhur partneren e jetës dhe është në pritje për t’u bërë baba.

Pavarësisht pasionit për muzikën, Ledri na ka vërtetuar se është një djalë dhe një burrë i mbarë edhe për shtëpinë.

Fillimisht ai na ka treguar se di të gatuajë, ndërsa sonte na zbulon se e ndihmon partneren e tij Sarën edhe me punët e tjera.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Prianka nuk është shtatzënë, Gori merr bekim nga Om

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Prianka nuk është shtatzënë, Gori merr bekim nga Om

Ledri ka publikuar një foto ku shihet duke hekurosur rrobat, ndërkohë që lan dhëmbët, ndërsa foton e ka shoqëruar me shpehjen “djalë për shtëpi”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vdekjes do t’i thoja më rri larg”/ Këngëtarja flet për mungesën e babait të saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rosela Gjylbegu ka qenë e ftuar në emisionin “ABC e pasdites” ku ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale.

Gjylbegu është ndalur te vdekja e babai të saj para disa vteve dhe është shprehur se dhimbja nuk kalon, por thjesht mësohesh me mungesën.

Nuk kalon dhimbja, thjesht jeton dhe mësohesh me mungesën. Nuk ka asnjë ditë pa të cilën unë nuk e mendoj tim atë. Shpesh herë them po sikur të ishte babi çfarë do më thoshte. Vdekjes do t’i thoja më rri larg, më rri shumë larg se e kam përjetuar një dhimbje të madhe kështu që kam nevojë të jetoj dhe ka kohë për atë”, tha Gjylbegu.

E pyetur për garim në festivalin e RTSH-së Gjylbegu tha se kënga që ka zgjedhur është e qëllimtë dhe nuk dontë të ishte e paparashikueshme.

LEXO EDHE:  Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal i lutet Mesudes të bindë Ejlylin të tërheqë denoncimin

LEXO EDHE:  Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”/ Atakan gjendet i pajetë, vazjat mësojnë për rrëmbimin e Ejlylit

“Kënga që kam zgjedhur është e qëllimtë sepse mendova që të gjithë do e parashikonin Roselën me një baladë, nuk doja të isha e parashikueshme. Më duhej një këngë që ta këndonin të gjithë që nga fëmijët, mosha e re, adoleshentet dhe ka rezultuar kështu sepse është fetive e gëzueshme”, tha Rosela./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja më e "nxehtë" e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.

Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE