Connect with Us

I ofrojnë 5 mijë euro në këmbim të s*ksit/ Kejvina Kthella nxjerr mesazhet

Showbizz

I ofrojnë 5 mijë euro në këmbim të s*ksit/ Kejvina Kthella nxjerr mesazhet

Publikuar

-

Modelja Kejvina Kthella ka publikuar disa mesazhe që ka marrë në rrjetet sociale, ku ka treguar emrat dhe fotot e personave që i kërkonin favore seksuale në këmbim të parave.

Në fotot e publikuara nga Kthella në Instastory, shihet se si një person i kërkon ish-velinës të kalojë një natë me të ose t’i japë para, në mënyrë që ai të mos i publikojë videot dhe fotot, në të cilat ai pretendon se shfaqet Kejvina.

E revoltuar prej këtyre mesazheve ajo ka shkruar se ndjehet keq që njerëz të tillë ulin imazhin e një vajze që po mundohet me mish e me shpirt për të arritur aty ku është sot.

Ajo është shprehur se të bësh gabime është njerëzore por të kërcënosh dhe shpifësh është shumë jo njerëzore.

“Arsyeja pse mora mundimin me ju kthy përgjigje është për respektin dhe dashurinë që kam ndaj njerëzve që më rrethojnë dhe mendoj se iu detyrohen që t’jua them të vërtetën fatkeqe që njerëzit nuk janë aspak dashamirës në Shqipëri dhe bëjnë çdo gjë që të ulin imazhin e një vajze të re që mundohet me mish e me shpirt që të eci përpara në jetë pavarësisht gabimeve që mund të bëjmë gjatë rrugëtimit njerëzor. Gabimet janë njerëzore. Jo-njerëzore janë kërcënimet, urrejtja dhe shpifja e vazhdueshme që i bëhet femrave shqiptare. Doja shumë t’jua ktheja në të njëjtën monedhë por drejtësia e madhe është fatkeqësia që juve jeni këto që jeni dhe unë jam kjo që jam. Krenare dhe e pamposhtur ndaj çdo lloj njeriu që përpiqet të më cënojë. Hera e fundit që merrem me ju,”-shkruan Kejvina./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas Amar, Olta Gixhari zbulon planet për një fëmijë të dytë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer planet e saj për një fëmijë të dytë. Pas lindjes së Amar, aktorja po mendon që së shpejti të bëhet nënë për herë të dytë.

Këtë dëshirë, aktorja e ka zbuluar përmes një bisede virtuale me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Kujtojmë se në një intervistë të dhënë më parë për revistën Who, Olta tregoi se Amar ka ardhur në jetë me plan pasi ajo dhe partneri i saj kishin shumë dëshirë të bëheshin prindër.

Gjithashtu rrëfeu se me Amar pati një shtatzëni të mbarë dhe se partneri i saj kujdesej shumë për të.

LEXO EDHE:  Bejko: Nuk kam bërë asnjë deklaratë, banorët e Lazaratit të ruajnë qetësinë

LEXO EDHE:  Skema, si pastrohen paratë jashtë Shqipërisë nga biznesmenët

Nuk mora shumë kile. Diku tek 16-17, por në dukje isha shumë e hollë dhe barkun nuk e pata shumë të madh. Pata një shtatzëni të mbarë, edhe pse më ra muaji i 8 dhe i 9-të i shtatzënisë në korrik-gusht, periudhë shumë e nxehtë në Spanjë. Por nuk e përjetova keq, sepse kam një partner që më thotë gjithë ditën: Sa e bukur je”, tregoi Olta./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Marina Vjollca në pritje të ëmbël?/ Detaji që po i bën të gjithë të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Marina Vjollca është një nga personazhet më të dashur të ekranit. Pas mbylljes së sezonit në Klanifornia, Marina i është dedikuar plotësisht biznesit të saj, në bashkëpunim me stilisten e njohur Elissabeta Franchi .

Por gjatë kësaj kohe, Marina ka qenë joaktive në rrjete sociale, gjë që ngriti shumë dyshime.

Por dyshimet u përforcuan edhe më shumë kur Marina publikoi foton e parës pas disa javëve dhe krahas  komente të tilla si: “Je shtatzënë” nuk kanë munguar.

Dyshimet janë përforcuar edhe më shumë teksa Marina ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se po mundohet të fshehë barkun me një bluzë te gjerë dhe me çantën.

LEXO EDHE:  Arrestimet e EULEX në zyrat e OVL të UÇK-së në Kosovë/ Thaçi: S’ka nevojë për aksione spektakolare!

LEXO EDHE:  Blushi: Agolli ishte popullor, edhe kur nuk donte

Gjithashtu një post i saj ku shkruan “Falemiderit Zot për gjithçka”, ka përfprcuar edhe më shumë dyshimet.

Gjithsesi nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim reagimin e moderatores, megjithgëse kujtojmë se edhe për realizimin e dasmës së saj, Vjollca i mbajti shumë sekret të gjitha, duke mos dashur ta bëjë publike jetën e saj private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “bishë” e vërtetë me bikini/ Njihuni me modelen më “hot” të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Tiffany Keller është një nga modelet më tunduese të Instagramit.Modelja ka linja perfekte dhe një trup mjaft të tonifikuar.

Ajo shpesh ndan në rrjetet sociale foto ku shfaqet me bikini. Tiffany është gjithashtu ambasadore e markave të njohura ku reklamon produkte dhe veshje të ndryshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE