Connect with Us

FOTO-“Në cilin muaj jam?”/ Olta Gixhari publikon foton e parë të barkut të rrumbullakosur

Showbizz

FOTO-“Në cilin muaj jam?”/ Olta Gixhari publikon foton e parë të barkut të rrumbullakosur

Publikuar

-

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka shuar kuriozitetin e të gjithë ndjekësve të saj duke publikuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Në një postim në Instagram ajo shfaqet e veshur me një bluzë shumë të shkurtër e cila e tregon tërësisht barkun e aktores.

Olta ka shuar kuriozitetin e barkut duke shtuar një tjetër kuriozitet për fansat: “Në cilin muaj të shtatzënisë jam?”, shkruan ajo krahas fotos.

LEXO EDHE:  E mbani mend 'Marichuin', nga seriali 'Kujdes nga engjëlli'? Shikoni sa shumë ka ndryshuar ajo

Kujtojmë se Olta Gixhari aktualisht ndodhet në Spanjë me partnerin e saj. Ajo i kaloi të gjithë muajt e karantinës krah partnerit dhe lajmin e shtatzënisë e ndau me një foto ku zbulonte pak dhe nga imazhi i tij.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Angela Martini feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon në mënyrën më romantike

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Angela Martini feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga miqtë e saj në rrjetet sociale.

Por surprizën më të bukur dhe romantike, Angela e ka marrë nga bashëkshorti i saj, Dragos. Bukuroshja është surpriuzuar teka ka marrë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq dhe një tortë me një qiri ku shkruhet: “Gëzuar ditëlindjen zemër”.

LEXO EDHE:  Sot është një aktore seksi, por shihni si dukej Ana Lika para se të bëhej e famshme

LEXO EDHE:  Selena Gomez surprizon yllin e ‘Fifty Shades’

Kujtojmë se bashkëshorti i saj Dragos ka patur probleme me drejtësinë  dhe çifti ka kaluar shumë situata të vështira për këtë shkak. Madje u aludua se gjatë kësaj kohe ata ishin ndarë por në fakt ata janë bashkë dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Një “bishë” si Jennifer Lopez/ 50 vjeçarja thyen rrjetin teksa tregon muskujt

Publikuar

-

Nga

Jennifer Lopez ushtrohet shumë fort për të mbajtur në formë trupin e saj. Këtë e vërtetojnë dhe fotot e fundit që po qarkullojnë në mediat e huaja.

Këngëtarja 50 vjeçare shfaqet super në formë teksa ushtrohet së bashku me të fejuarin e saj Alex Rodriguez, 44 vjeç.

Por jo vetëm alex dhe Jennifer mbajnë një regjim të tillë por edhe fëmijët, Natasha dhe Ella.

LEXO EDHE:  Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Nga pamjet në foto, ylli i muzikës shfaqet tejet e fuqishme duke ushtruar dhe vihen re qartë muskujt e saj të barkut.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Vazhdon të bëjë seksin/ Olta Gixhari tregon “pasojat” e shtatzënisë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuara të shoëbizit. Së fundi ajo ka konfirmuar se është në pritje të ëmbël dhe se ndodhet në Spanjë së bashku me partnerin e saj.

Duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale Olta ka publikuar disa video ku tregon “pasojat” e shtatzënisë.

Teksa tregon gjoksin, ajo shprehet se ka humbur sensin e kohës tashmë s’di asgjë.

“Sa është data sot? Ça dite jemi? Sa është ora? Asgjë s’di. Data është 23 sot më duket apo 24, ose  23 ose 24 aty jemi”, dëgjohet të thotë Olta në postimin e saj.

LEXO EDHE:  “Ndjeja turp kur tundoja meshkujt”/ Aktorja e famshme “sakrifikon” bukurinë

E megjithatë ajo shfaqet shumë seksi, diçka që në një postim të mëparshëm ajo ka treguar se nuk do të heqë dorë kurrë së qëni seksi.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE