Connect with Us

Armina Mevlani zbulon sekretin/ Tre produkte bimore për flokë të shëndetshëm

Showbizz

Armina Mevlani zbulon sekretin/ Tre produkte bimore për flokë të shëndetshëm

Publikuar

-

Blogerja shqiptare Armina Mevlani është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë për jetën private dhe për pamjen fizike.

Pak orë më parë ajo ka ndarë një sekret me të gjithë ndjekësit, teksa ka publikuar një video nga palestra.

Ajo tregon produktet që përdor për të pasur flokë të shëndetshëm me vetëm tre produkte bimore që mund të gjenden lehtë në treg.

LEXO EDHE:  Video/Këngëtaren e famshme e godasin me limon në mes të skenës, ja çfarë bëri ajo

Mjafton një maskë me avokado, limon dhe vaj ulliri që çdo femër të ketë flokë të shëndetshëm si të Armina Mevlanit dhe plot shkëlqim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Tayna provokon me gjoksin jashtë/ Reperja ndez Instagramin duke treguar ndryshimin në pamje

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet më të suksesshme të momentit. Këngët e saj janë kthyer në hite dhe numërojnë me miliona klikime në Youtube.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here ndan me ndjekësit foto e video shumë provokuese që nuk kalojnë pa u komentuar.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku shfaqet shumë seksi duke treguar gjoksin. Ajo që bie në sy janë edhe ndryshimet e saj në pamje. Njëherë shfaqet me flokë të shkurtër e herë me flokë të gjatë.

LEXO EDHE:  Vaj ulliri me limon, pija më e shëndetshme që keni provuar

Gjithsesi Tayna duket si gjithmonë tërheqëse dhe di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Për më tepër shihni galerinë dhe videot e mëposhtme./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Po frikësoheni prej meje”/ Reperja iu përgjigjet “sulmeve” në Youtube

Publikuar

-

Nga

Melinda Ademi është një nga reperet më të kometuara në mediat rozë për shkak të stilit të saj të  të kënduarit.

Reperja ka treguar me anë të një postimi në ‘Instastory’ se çfarë i ka ndodhur në projektet e fundit muzikore që ka publikuar, duke pohuar se shumë “ziliqarë” janë përpjekur të zbehin suksesin e saj, duke blerë “disliket” në Youtube.

“Faleminderit që po merreni kaq shumë me mua dhe që po shpenzoni lekë duke më blerë ‘dislikes’ në ‘Youtube’. E di që po frikësoheni prej meje, por s’keni faj se edhe unë isha frikësuar. Por unë skam për t’u ndalur kurrë, jam krenare me suksesin tim dhe me fansat e mi, e ju ziliqarët të gjithë do të frikësoheni prej meje. Kënga e re së shpejti”, ka shkruar reperja krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Nuk i kanë por i duan sytë me ngjyrë! Të famshmet që përdorin lente 

Kujtojmë se vetëm 6 ditë më parë, Melinda publikoi projektin më të fundit muzikor, i cili numëron 1.5 milionë klikime në kanalin e ‘Youtube’.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-“Në cilin muaj jam?”/ Olta Gixhari publikon foton e parë të barkut të rrumbullakosur

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka shuar kuriozitetin e të gjithë ndjekësve të saj duke publikuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Në një postim në Instagram ajo shfaqet e veshur me një bluzë shumë të shkurtër e cila e tregon tërësisht barkun e aktores.

Olta ka shuar kuriozitetin e barkut duke shtuar një tjetër kuriozitet për fansat: “Në cilin muaj të shtatzënisë jam?”, shkruan ajo krahas fotos.

LEXO EDHE:  Nuk i kanë por i duan sytë me ngjyrë! Të famshmet që përdorin lente 

Kujtojmë se Olta Gixhari aktualisht ndodhet në Spanjë me partnerin e saj. Ajo i kaloi të gjithë muajt e karantinës krah partnerit dhe lajmin e shtatzënisë e ndau me një foto ku zbulonte pak dhe nga imazhi i tij.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE