Connect with Us

Këngëtarja e famshme habit fansat/ “Bëjmë më shumë s*ks se njerëzit normalë”

Showbizz

Këngëtarja e famshme habit fansat/ “Bëjmë më shumë s*ks se njerëzit normalë”

Publikuar

-

Këngëtarja e famshme Katy Perry është në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin Orlando Bloom.

Katy është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat e saj momente nga jeta e saj si dhe opinione rreth temave të ndryshme.

Së fundi ajo ka dhënë mendimin e saj teksa ka folur për skenat e vrullshme të seksit në serialin “Normal People.

Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo u shpreh se ky serial duhet të riemërohet pasi njerëzit normal bëjnë më shumë seks se sa është treguar në film.

LEXO EDHE:  Seksi mund të jetë ilaçi më i mirë natyral për këto sëmundje

“Normal People” është një serial shumë i ndjekur deri më tani me 12 episode. Pak kohë më parë realizuesit e këtij seriali bën thirrje që videot e shkëputura të skenave seksi në film të mos merreshin nga faqet pornografike./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Erzina në ditët e fundit të shtatzënisë/ Zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës

Publikuar

-

Nga

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni shumë private me familjarë e miqtë e tyre më të afërt.

Çifti është në pritje të ëmbël dhe Erzina është në ditët e fundit të shtatzënsië. Dyshja janë në pritje të një vajze dhe së fundi është zbuluar dhe emri i fëmijës.

Sipas Prive ka qenë babai i Erzinës ai që ka publikuar disa imazhe në Instagram ku në hapësirën e përshkrimit ka treguar emrin e mbesës së tij.

LEXO EDHE:  Aktori i njohur del nudo dhe Katy Perry i pa të gjitha!

Prindërit e vajzës që pritet të vie në jetë brenda pak ditëve kanë menduar që emrin i saj të jetë IZA. Në disa faqe në internet ky emër thuhet se ka kuptimin “Zoti është i përsosur” ose “Zoti është betimi im”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish banorja e Big Brother e thotë publikisht/ “Do kisha dalë gjysmë nudo tek protesta për teatrin që të ulja gjakrat”

Publikuar

-

Nga

Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere ia ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Bukuroshja brune, e ftuar në emisionin Mes Yjesh është përballur me një pyetje mjfat pikante të moderatorit i cili e pyet nëse do kishte dalë nudo tek protesta për teatrin, vetëm që të ulte gjakrat.

Shumë spontane dhe e drejtëpërdrejtë Xhensila është përgjigjur:

“Në qoftë se zhveshja ime do ndihmonte… Ndoshta nudo jo se gjynah, do tmerroheshin por një pjesë të mirë të trupit do t’a nxirrja nëse kjo do ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve”, u shpreh Xhensila duke shtuar më tej se nëse do i jepej një post i rendësishëm në pushtet, do t’a kishte bërë Shqipërinë më të bukur por më të përdalë, për shkak se do të lejonte plazhet nudo.

LEXO EDHE:  Këto janë 7 gjërat e tmerrshme që i ndodhin një femre gjatë seksit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Kylie Jenner çmend fansat/ Tregon të pasmet bombastike dhe merr miliona pëlqime në pak orë

Publikuar

-

Nga

Miliarderja Kylie Jenner nuk ndalet më pozat seksi. Së fundi mbretëresha e Instagramit me 177 ndjekës i ka çmendur fansat e saj teksa ka treguar format bombastike.

Ajo është shfaqur e veshur me një body të bardhë që i tregon më së miri linjat perfekte. Fotot e saj kanë marrë me miliona pëlqime vetëm pak orë pas publikimit të tyre duke e kthyer atë në vajzën më të ndjekur dhe të komentuar në rrjet.

LEXO EDHE:  “Fiks Fare” sjell pas tërmetin/ Përlotet babai: Fëmijët më flenë në çadër, gruan e kam për të lindur

LEXO EDHE:  A e dini kush u shpall seriali më i mirë i vitit?

Gjithashtu Kylie ka publikuar një  video ku shfaqet tejet sensuale teksa reklamon një nga produktet e saj nga linja e kozmetikës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE