Connect with Us

“Këndojnë për lakuriqësinë, tradhtinë”/ Lana Del Rey “kryqëzohet” nga fansat, sqaron njëherë e mirë deklaratën e saj

Showbizz

“Këndojnë për lakuriqësinë, tradhtinë”/ Lana Del Rey “kryqëzohet” nga fansat, sqaron njëherë e mirë deklaratën e saj

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Lana Del Rey është vendosur në shënjestër të fansave pas deklaratës së saj të fundit përsa i përket këngëtareve si Beyonce apo Ariana Grande.

Në një deklaratë të saj ajo shprehet se ato i këndojnë lakuriqësisë dhe të qënit seksi dhe kjo ka shkaktuar shumë reagime nga fansat.

“Tani që Ariana, Camila, Cardi B, Nicki Minaj, Kehlani dhe Beyonce kanë kënduar mjaftueshëm këngë për të qenurit seksi, për lakuriqësinë, tradhtinë, etj. a mund të kthehem e t’i këndoj mishërimit, të qenurit i bukur, i dashuruar edhe kur lidhja nuk është perfekte? A mund të këndoj çfarë të dua pa u kryqëzuar? Jam e lodhur nga shkrimtare femra apo këngëtare që thonë se unë i jap “shkëlqim abuzimit”? Kur në fakt, unë jam thjesht një këngëtare që i këndoj realitetit dhe ajo çfarë shoh rreth e rrotull janë marrëdhënie emocionalisht abuzive kudo nëpër botë.”- u shpreh Lana.

Pas kësaj fansat e këngëtareve nisën me memet dhe e kritikuan ashpër Lanën për këtë saqë ajo u detyrua të sqaronte njëherë e mirë të gjithë deklaratën e saj.

“Të jemi të qartë, unë e di që ju doni t’i ngatërroni pak gjërat. Unë këto artiste i dua shumë dhe i njoh, prandaj dhe i përmenda. Unë thjesht thashë që do të doja të kisha të njëjtën liri shprehjeje pa patur paragjykime histerike. Dhe meqë ra fjala, këngëtaret që përmenda janë të preferuarat e mia, por meqë doni të gjeni diçka patjetër, po ju them që kjo s’e ndryshon faktin që unë nuk ka patur të njëjtën mundësi për të shprehur veten dhe çfarë ndjej pa u cënuar. Nëse doni ta lidhni diçka të tillë me racizmin, ky është problemi juaj, por jo ajo çfarë unë thashë”, ka thënë Landa Del Rey.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Një “bishë” e vërtetë/ Bora Zemani ndez Instagramin, tregon gjoksin shpërthyes me bikini

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Bora Zemani është një nga personazhet e ekranit që gjatë karantinës ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë momente të shumta nga jeta e saj e përditshme.

Bora së fundi ka publikuar në Instagram disa foto ku shfaqet tejet seksi teksa tregon linjat e saj bombastike me bikini.

“Lart në qiell” shkruan ajo krahas fotove të publikuara në Instagram.

Kujtojmë se moderatorja Bora Zemani ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për lidhjen e saj të dashurisë me aktorin e humorit Donald Veshaj.

LEXO EDHE:  Morena Taraku publikon këngën më të re/ Reagon këngëtari me famë botërore

Edhe pse dyshja nuk ka pranuar asgjë publikisht fotot dhe momentet në vende të njëjta kanë bërë që në një mënyrë të kuptohet se ata janë në një romancë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja e famshme habit fansat/ “Bëjmë më shumë s*ks se njerëzit normalë”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e famshme Katy Perry është në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin Orlando Bloom.

Katy është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat e saj momente nga jeta e saj si dhe opinione rreth temave të ndryshme.

Së fundi ajo ka dhënë mendimin e saj teksa ka folur për skenat e vrullshme të seksit në serialin “Normal People.

Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo u shpreh se ky serial duhet të riemërohet pasi njerëzit normal bëjnë më shumë seks se sa është treguar në film.

LEXO EDHE:  “Vrasësit e shkodranëve janë burra të mirë”/ Ish-ministri Ramës ‘dush të ftohtë’ Xhafajt

LEXO EDHE:  Ariana Grande flet për tragjedinë në Las Vegas/ Këngëtares i ka ndodhur e njëjta gjë

“Normal People” është një serial shumë i ndjekur deri më tani me 12 episode. Pak kohë më parë realizuesit e këtij seriali bën thirrje që videot e shkëputura të skenave seksi në film të mos merreshin nga faqet pornografike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Erzina në ditët e fundit të shtatzënisë/ Zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës

Publikuar

-

Nga

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni shumë private me familjarë e miqtë e tyre më të afërt.

Çifti është në pritje të ëmbël dhe Erzina është në ditët e fundit të shtatzënsië. Dyshja janë në pritje të një vajze dhe së fundi është zbuluar dhe emri i fëmijës.

Sipas Prive ka qenë babai i Erzinës ai që ka publikuar disa imazhe në Instagram ku në hapësirën e përshkrimit ka treguar emrin e mbesës së tij.

LEXO EDHE:  5 femrat që me shumë gjasa po ju tradhëtojnë, i përkasin këtyre shenjave të horoskopit

Prindërit e vajzës që pritet të vie në jetë brenda pak ditëve kanë menduar që emrin i saj të jetë IZA. Në disa faqe në internet ky emër thuhet se ka kuptimin “Zoti është i përsosur” ose “Zoti është betimi im”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE