Connect with Us

Ish banorja e Big Brother e thotë publikisht/ “Do kisha dalë gjysmë nudo tek protesta për teatrin që të ulja gjakrat”

Showbizz

Ish banorja e Big Brother e thotë publikisht/ “Do kisha dalë gjysmë nudo tek protesta për teatrin që të ulja gjakrat”

Publikuar

-

Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere ia ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Bukuroshja brune, e ftuar në emisionin Mes Yjesh është përballur me një pyetje mjfat pikante të moderatorit i cili e pyet nëse do kishte dalë nudo tek protesta për teatrin, vetëm që të ulte gjakrat.

Shumë spontane dhe e drejtëpërdrejtë Xhensila është përgjigjur:

“Në qoftë se zhveshja ime do ndihmonte… Ndoshta nudo jo se gjynah, do tmerroheshin por një pjesë të mirë të trupit do t’a nxirrja nëse kjo do ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve”, u shpreh Xhensila duke shtuar më tej se nëse do i jepej një post i rendësishëm në pushtet, do t’a kishte bërë Shqipërinë më të bukur por më të përdalë, për shkak se do të lejonte plazhet nudo.

LEXO EDHE:  Video-Rama përgatit shembjen e Teatrit, ja kur do të ndodhë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Kylie Jenner çmend fansat/ Tregon të pasmet bombastike dhe merr miliona pëlqime në pak orë

Publikuar

-

Nga

Miliarderja Kylie Jenner nuk ndalet më pozat seksi. Së fundi mbretëresha e Instagramit me 177 ndjekës i ka çmendur fansat e saj teksa ka treguar format bombastike.

Ajo është shfaqur e veshur me një body të bardhë që i tregon më së miri linjat perfekte. Fotot e saj kanë marrë me miliona pëlqime vetëm pak orë pas publikimit të tyre duke e kthyer atë në vajzën më të ndjekur dhe të komentuar në rrjet.

LEXO EDHE:  Demokratët i përgatisin “surprizë”/ Rama ndyshon axhendën

LEXO EDHE:  Video-Rama përgatit shembjen e Teatrit, ja kur do të ndodhë

Gjithashtu Kylie ka publikuar një  video ku shfaqet tejet sensuale teksa reklamon një nga produktet e saj nga linja e kozmetikës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E akuzuan për operacione plastike/ Zemërohet modelja: Ndaloni së përdoruri fotot e mia

Publikuar

-

Nga

Të shumtë janë personazhet e njohur, që nëpërmjet rrjeteve sociale publikojnë foto perfekte dhe sulmohen nga fansat apo faqet e ndryshme duke i akuzuar për operacione plastike.

Së fundi shënjestër e tyre është bërë modelja Hailey Baldëin. Ata mendojnë se modelja ndërhyn shumë në fotot e saj dhe kjo ka shkaktuar zemërimin e modeles e cila ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ku shkruan:

“Ndaloni së përdoruri fotot e mi që janë edituar nga make-up artistë. Kjo foto në të djathtë NUK është ashtu si jam unë në të vërtetë… Unë kurrë nuk kam prekur fytyrën time, kështu që nëse do të uleni dhe do më krahasoni në moshën 13-vjeçare dhe pastaj mua në moshën 23-vjeçare, të paktën përdorni një foto natyrale që nuk është rregulluar në mënyrë kaq të çmendur”, ka shkruar Hailey në Instagram.

LEXO EDHE:  Kryemadhi bën deklaratën e fortë/ “Gjysma e punonjësve të tatimeve po shkarkohen me listë partiake”

LEXO EDHE:  Kryemadhi bën deklaratën e fortë/ "Gjysma e punonjësve të tatimeve po shkarkohen me listë partiake"

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@newsbaldwin) on


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza më “e nxehtë” në showbizzin shqiptar/ Fotot “bombë” të ish banores së BB, Françeska Jaçe

Publikuar

-

Nga

Ish banorja e BB, Françeska Jaçe prej disa vitesh tashmë është bërë tepër aktive në rrjetet sociale duke bërë disa fotosesione tepër seksi.

Françeska nuk nguron të tregojë format bombastike duke marrë kështu shumë pëlqime dhe komente pozitive në Instagram.

Së fundi ajo i ka vënë flakën rrjetit në foto ku shfaqet tejet seksi topless apo dhe pa të brendshme. Gjithashtu ajo ka qenë mjaft e komentuarpër thyerjet e rregullave të karantinës megjithëse bukuroshja nuk e ka komentuar asnjëherë këtë fakt.

LEXO EDHE:  “Shahini jep dorëheqjen!”/ Protestë për dhunën që ushtrohet në institucionet arsimore

Për më tepër shihni galerinë me fotot e fundit të Françeskës që do t’iu lënë pa mend./ CNA.al

LEXO TE PLOTE