Connect with Us

Graciano ‘përplaset’ live me Rudina Magjistarin/ Nuk e dija që isha ftuar për këtë temë

Showbizz

Graciano ‘përplaset’ live me Rudina Magjistarin/ Nuk e dija që isha ftuar për këtë temë

Publikuar

-

Balerini Graciano Tagani ka qenë i ftuar së fundmi tek “Rudina”, Por intervista nuk ka shkuar sipas parashikimeve të balerinit.

Moderatorja Rudina Magjistari e ka pyetur për deklaratën e bërë gjatë një tjetër interviste ku pretendohej se Graciano kishte thënë se VIP-at konsumojnë këto lloj substancash gjatë jetës së natës.
Balerini e ka mohuar një deklaratë të tillë, duke thënë se është një keqinterpretim i portaleve. Por, Rudina ka insistuar duke publikuar një pjesë nga intervista në fjalë.

“Dalin për të pirë një pije, por jo për të pirë kokainë njerëzit. Pra Graciano, përgjigja ishte shumë e qartë. Konsumimi i substancave narkotike është i paligjshëm”, i është drejtuar moderatorja, balerinit.

“Unë nuk e dija fare që isha ftuar për të folur për këtë pjesë, për të folur për këtë. Por megjithatë, meqë e hape ti unë po vazhdoj të ta sqaroj edhe njëherë. Konteksti nuk është për akuzë ndaj VIP-ave, është për njerëzit që dalin natën që normalisht edhe pinë, edhe bëjnë, është puna e tyre nuk është puna ime. S’ka çfarë më duhet fare”, është shprehur Graciano.

LEXO EDHE:  U kap me lëndë narkotike në Qafë Botë/ Shkarkohet nga detyra doganieri

Më tej, Rudina e ka pyetur nëse është pro apo kundër legalizimit të marijuanës. Një pyetje të tillë, balerini nuk e ka mirëpritur dhe ka sqaruar se ai nuk është as bos droge, as konsumues i lëndëve narkotike. Ai ka theksuar se do të ishte më korrekte nëse të ftuarit do të informoheshin saktë mbi temën e intervistës./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Era Istrefi nxeh rrjetin/ Shfaqet me bikini dhe tregon linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Era Istrefi u bë shumë shumë e njohur edhe jashtë kufijve të shqipërisë me hitin e saj “Bon Bon”.

Pas nëj kohe të gjatë pauze në rrjetet sociale, Era është kthyer aktive duke publikuar fotot shumë joshëse.

Në foton e saj të fundit ajo shfaqet me bikini ku ka treguar linjat e saj perfekte. Nga pamjet duket se Era i ka marrë disa kilogramë tepër por në vendin e duhur.

LEXO EDHE:  Sekuestrimi i 500 kg marijuanë/ Policia zbardh detajet e aksionit (Foto)

Era njihet për eksperimentet e saj në pamje ndaj dhe në foton e fundit është shfaqur me flokët ngjyrë karrotë të ndezur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Genta Ismajli shtatzënë?/ Ja fotoja që ngriti dyshimet

Publikuar

-

Nga

Prej muajsh këngëtarja Genta Ismajli bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin turk. Së fundi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram, e cila ka shtuar dyshimet për shtatzëni.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, ku mund të dallohet barku i rrumbullakosur. Ndjeksëit menjëherë  kanë vërshuar me komentet duke i vënë në dukje barkun  e rrumbullakosur.

LEXO EDHE:  Foto/ VIP-at shqiptarë veshur me të kuqe

Pavarësisht komenteve të shumta këngëtarja ende nuk ka reaguar për ta konfirmuar apo mohur, ndaj na mbetet veçse të presim një detaj të ri nga Genta.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk mund të bëj fëmijë”/ Aktorja e njohur bën rrëfimin prekës: Zoti më krijoi kështu

Publikuar

-

Nga

Aktorja Larissa Gacemer ka bërë një rrëfim shumë prekës rreth jetës së saj private. Ajo i është përgjigjur të gjitha pyetjeve të fansave për arsyen pse nuk bën fëmijë.

Larissa e cila është nga Brazili, por jeton në Stamboll dhe njihet nga rolet e saj në serialet turke, tregoi në një video të postuar në Instagram se ajo nuk mund të bëjë fëmijë dhe e ka pranuar këtë fakt.

Aktorja i kërkoi fansave mos t’i bëjnë më pyetje të tilla sepse ajo është e lumtur dhe bashkëshorti i saj gjithashtu.

“E kuptoj që shumë prej jush e thoni me qëllim të mirë, por kanë filluar komente negative dhe pa respekt që pyesin “Pse nuk bëni fëmijë?”. Unë nuk bëj fëmijë. Unë dhe Burak e kemi provuar vite më parë, por nuk ndodhi”, tha ajo.

LEXO EDHE:  Tentuan të kalojnë kufirin me drogë/ Arrestohen dy persona

“Burak më ka pranuar kështu si jam. Edhe unë e kam pranuar veten. Zoti më ka krijuar kështu”-tha Larissa.

Aktorja u mbështet gjerësisht nga fansat për deklaratën e saj. Ajo bëri edhe një postim tjetër ku u shpreh: “Nuk e postova videon për t’ju mërzitur. Ju lutem mos u shqetësoni. E postova për të ndërgjegjësuar njerëzit që të mos flasin pa ditur diçka”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE