Connect with Us

Genta Ismajli shtatzënë?/ Ja fotoja që ngriti dyshimet

Showbizz

Genta Ismajli shtatzënë?/ Ja fotoja që ngriti dyshimet

Publikuar

-

Prej muajsh këngëtarja Genta Ismajli bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin turk. Së fundi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram, e cila ka shtuar dyshimet për shtatzëni.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, ku mund të dallohet barku i rrumbullakosur. Ndjeksëit menjëherë  kanë vërshuar me komentet duke i vënë në dukje barkun  e rrumbullakosur.

LEXO EDHE:  "Ju mendoni se e dini"/Këngëtarja shqiptare "sfidon" koleget e saj

Pavarësisht komenteve të shumta këngëtarja ende nuk ka reaguar për ta konfirmuar apo mohur, ndaj na mbetet veçse të presim një detaj të ri nga Genta.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk mund të bëj fëmijë”/ Aktorja e njohur bën rrëfimin prekës: Zoti më krijoi kështu

Publikuar

-

Nga

Aktorja Larissa Gacemer ka bërë një rrëfim shumë prekës rreth jetës së saj private. Ajo i është përgjigjur të gjitha pyetjeve të fansave për arsyen pse nuk bën fëmijë.

Larissa e cila është nga Brazili, por jeton në Stamboll dhe njihet nga rolet e saj në serialet turke, tregoi në një video të postuar në Instagram se ajo nuk mund të bëjë fëmijë dhe e ka pranuar këtë fakt.

Aktorja i kërkoi fansave mos t’i bëjnë më pyetje të tilla sepse ajo është e lumtur dhe bashkëshorti i saj gjithashtu.

“E kuptoj që shumë prej jush e thoni me qëllim të mirë, por kanë filluar komente negative dhe pa respekt që pyesin “Pse nuk bëni fëmijë?”. Unë nuk bëj fëmijë. Unë dhe Burak e kemi provuar vite më parë, por nuk ndodhi”, tha ajo.

LEXO EDHE:  “Tërbohet” Iva Aliko/ Filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton

“Burak më ka pranuar kështu si jam. Edhe unë e kam pranuar veten. Zoti më ka krijuar kështu”-tha Larissa.

Aktorja u mbështet gjerësisht nga fansat për deklaratën e saj. Ajo bëri edhe një postim tjetër ku u shpreh: “Nuk e postova videon për t’ju mërzitur. Ju lutem mos u shqetësoni. E postova për të ndërgjegjësuar njerëzit që të mos flasin pa ditur diçka”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Robert Berisha thotë hapur pretendimin e tij: “S’ka koronavirus”

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Robert Berisha është një ndër personazhet që komentohet shpesh për deklaratat e tij në mediat rozë

Ditën e sotme ai ka thënë mendimin e tij për koronavirusin e cila është kryefjala që prej më shumë se dy muajsh.

Nëpërmjet kësaj videoje, Roberti ka habitur disi me deklaratën e tij duke pretenduar se në fakt virusi nuk ekziston dhe nuk ka ekzistuar ndonjëherë.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Fotot e bjondinës që duhet t’i shihni patjetër

LEXO EDHE:  "Tërbohet" Iva Aliko/ Filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton

“S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë.Çohuni more shkojmë në Ulqin”, shkruan Roberti në postim./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-A ju kujtohet “Gymysh”? / Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar aktorja e famshme turke

Publikuar

-

Nga

Me siguri e mbani mend Songyl Odenin ku luante rolin e “Gymysh” ne serialin me te njejtin titull.

Duke qenë se kanë kaluar vite që nga transmetimi i këtij seriali, me siguri jeni kurioz çfarë ka ndodhur me Gymyshin.

Aktoren turke nuk do ta njihni me pamjen e re pasi së fundmi ajo ka prerë flokët shkurt fare. Songul Oden e njohur per rolin e saj si Gymysh i ka habitur fansat me pamjen e re, por ajo vetë është shumë e kënaqur.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Fotot e bjondinës që duhet t’i shihni patjetër

Aktorja 40-vjeçare së fundmi përfundoi xhirimet e një seriali e nuk e ka bërë ende të ditur nëse do të rikthehet me ndonjë serial të ri.

Sa i përket jetës private Jasemin ka deklaruar se është në një lidhje.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE