Connect with Us

FOTOT-Një “bishë” e vërtetë/ Bora Zemani ndez Instagramin, tregon gjoksin shpërthyes me bikini

Showbizz

FOTOT-Një “bishë” e vërtetë/ Bora Zemani ndez Instagramin, tregon gjoksin shpërthyes me bikini

Publikuar

-

Moderatorja Bora Zemani është një nga personazhet e ekranit që gjatë karantinës ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë momente të shumta nga jeta e saj e përditshme.

Bora së fundi ka publikuar në Instagram disa foto ku shfaqet tejet seksi teksa tregon linjat e saj bombastike me bikini.

“Lart në qiell” shkruan ajo krahas fotove të publikuara në Instagram.

Kujtojmë se moderatorja Bora Zemani ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për lidhjen e saj të dashurisë me aktorin e humorit Donald Veshaj.

LEXO EDHE:  Dieta e gjoksit të shëndetshëm

Edhe pse dyshja nuk ka pranuar asgjë publikisht fotot dhe momentet në vende të njëjta kanë bërë që në një mënyrë të kuptohet se ata janë në një romancë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Këngëtarja e famshme habit fansat/ “Bëjmë më shumë s*ks se njerëzit normalë”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e famshme Katy Perry është në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin Orlando Bloom.

Katy është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat e saj momente nga jeta e saj si dhe opinione rreth temave të ndryshme.

Së fundi ajo ka dhënë mendimin e saj teksa ka folur për skenat e vrullshme të seksit në serialin “Normal People.

Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo u shpreh se ky serial duhet të riemërohet pasi njerëzit normal bëjnë më shumë seks se sa është treguar në film.

LEXO EDHE:  Dieta e gjoksit të shëndetshëm

LEXO EDHE:  "Tërbohet" Iva Aliko/ Filmon momentin kur mashkulli e kap nga gjoksi dhe e eksiton

“Normal People” është një serial shumë i ndjekur deri më tani me 12 episode. Pak kohë më parë realizuesit e këtij seriali bën thirrje që videot e shkëputura të skenave seksi në film të mos merreshin nga faqet pornografike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Erzina në ditët e fundit të shtatzënisë/ Zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës

Publikuar

-

Nga

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni shumë private me familjarë e miqtë e tyre më të afërt.

Çifti është në pritje të ëmbël dhe Erzina është në ditët e fundit të shtatzënsië. Dyshja janë në pritje të një vajze dhe së fundi është zbuluar dhe emri i fëmijës.

Sipas Prive ka qenë babai i Erzinës ai që ka publikuar disa imazhe në Instagram ku në hapësirën e përshkrimit ka treguar emrin e mbesës së tij.

LEXO EDHE:  Motrat më të bukura në botë!

Prindërit e vajzës që pritet të vie në jetë brenda pak ditëve kanë menduar që emrin i saj të jetë IZA. Në disa faqe në internet ky emër thuhet se ka kuptimin “Zoti është i përsosur” ose “Zoti është betimi im”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish banorja e Big Brother e thotë publikisht/ “Do kisha dalë gjysmë nudo tek protesta për teatrin që të ulja gjakrat”

Publikuar

-

Nga

Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere ia ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Bukuroshja brune, e ftuar në emisionin Mes Yjesh është përballur me një pyetje mjfat pikante të moderatorit i cili e pyet nëse do kishte dalë nudo tek protesta për teatrin, vetëm që të ulte gjakrat.

Shumë spontane dhe e drejtëpërdrejtë Xhensila është përgjigjur:

“Në qoftë se zhveshja ime do ndihmonte… Ndoshta nudo jo se gjynah, do tmerroheshin por një pjesë të mirë të trupit do t’a nxirrja nëse kjo do ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve”, u shpreh Xhensila duke shtuar më tej se nëse do i jepej një post i rendësishëm në pushtet, do t’a kishte bërë Shqipërinë më të bukur por më të përdalë, për shkak se do të lejonte plazhet nudo.

LEXO EDHE:  Njerëzit po shkojnë në këtë resort vetëm për të postuar foto në Instagram

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE