Connect with Us

FOTOT- Kylie Jenner çmend fansat/ Tregon të pasmet bombastike dhe merr miliona pëlqime në pak orë

Showbizz

FOTOT- Kylie Jenner çmend fansat/ Tregon të pasmet bombastike dhe merr miliona pëlqime në pak orë

Publikuar

-

Miliarderja Kylie Jenner nuk ndalet më pozat seksi. Së fundi mbretëresha e Instagramit me 177 ndjekës i ka çmendur fansat e saj teksa ka treguar format bombastike.

Ajo është shfaqur e veshur me një body të bardhë që i tregon më së miri linjat perfekte. Fotot e saj kanë marrë me miliona pëlqime vetëm pak orë pas publikimit të tyre duke e kthyer atë në vajzën më të ndjekur dhe të komentuar në rrjet.

LEXO EDHE:  Ja kush ia kalon Encës në Instagram

Gjithashtu Kylie ka publikuar një  video ku shfaqet tejet sensuale teksa reklamon një nga produktet e saj nga linja e kozmetikës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E akuzuan për operacione plastike/ Zemërohet modelja: Ndaloni së përdoruri fotot e mia

Publikuar

-

Nga

Të shumtë janë personazhet e njohur, që nëpërmjet rrjeteve sociale publikojnë foto perfekte dhe sulmohen nga fansat apo faqet e ndryshme duke i akuzuar për operacione plastike.

Së fundi shënjestër e tyre është bërë modelja Hailey Baldëin. Ata mendojnë se modelja ndërhyn shumë në fotot e saj dhe kjo ka shkaktuar zemërimin e modeles e cila ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ku shkruan:

“Ndaloni së përdoruri fotot e mi që janë edituar nga make-up artistë. Kjo foto në të djathtë NUK është ashtu si jam unë në të vërtetë… Unë kurrë nuk kam prekur fytyrën time, kështu që nëse do të uleni dhe do më krahasoni në moshën 13-vjeçare dhe pastaj mua në moshën 23-vjeçare, të paktën përdorni një foto natyrale që nuk është rregulluar në mënyrë kaq të çmendur”, ka shkruar Hailey në Instagram.

LEXO EDHE:  Lë “kokën” pas dy yjeve më të mëdhenj të futbollit/ Kjo është modelja që iu heq trurin me format “super bombë”

LEXO EDHE:  Fotot rrënqethëse të çarjeve të tokës

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@newsbaldwin) on


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza më “e nxehtë” në showbizzin shqiptar/ Fotot “bombë” të ish banores së BB, Françeska Jaçe

Publikuar

-

Nga

Ish banorja e BB, Françeska Jaçe prej disa vitesh tashmë është bërë tepër aktive në rrjetet sociale duke bërë disa fotosesione tepër seksi.

Françeska nuk nguron të tregojë format bombastike duke marrë kështu shumë pëlqime dhe komente pozitive në Instagram.

Së fundi ajo i ka vënë flakën rrjetit në foto ku shfaqet tejet seksi topless apo dhe pa të brendshme. Gjithashtu ajo ka qenë mjaft e komentuarpër thyerjet e rregullave të karantinës megjithëse bukuroshja nuk e ka komentuar asnjëherë këtë fakt.

LEXO EDHE:  Publikohen fotot e aksionit të policisë/ Kapet vrasësi Miklovan Parubi

Për më tepër shihni galerinë me fotot e fundit të Françeskës që do t’iu lënë pa mend./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bën meshkujt të flasin me vete me format e saj/ Fotot më seksi të Trejsi Sejdinit

Publikuar

-

Nga

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë.

Bukuroshja nga Elbasani ka qenë në qendër të vëmendjes për sherret që krijon me personazhe të tjerë por edhe për fotot e saj provokuese. Topless, me bikini dhe poza të nxehta, Trejsi Sejdini është modelja më e kërkuar e momentit.

LEXO EDHE:  Fotot rrënqethëse të çarjeve të tokës

CNA.al ka përzgjedhur fotot më provokative të Trejsit, të cilat kanë marrë qindra komente në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE