Connect with Us

FOTOT-Era Istrefi nxeh rrjetin/ Shfaqet me bikini dhe tregon linjat perfekte

Showbizz

FOTOT-Era Istrefi nxeh rrjetin/ Shfaqet me bikini dhe tregon linjat perfekte

Publikuar

-

Këngëtarja Era Istrefi u bë shumë shumë e njohur edhe jashtë kufijve të shqipërisë me hitin e saj “Bon Bon”.

Pas nëj kohe të gjatë pauze në rrjetet sociale, Era është kthyer aktive duke publikuar fotot shumë joshëse.

Në foton e saj të fundit ajo shfaqet me bikini ku ka treguar linjat e saj perfekte. Nga pamjet duket se Era i ka marrë disa kilogramë tepër por në vendin e duhur.

Era njihet për eksperimentet e saj në pamje ndaj dhe në foton e fundit është shfaqur me flokët ngjyrë karrotë të ndezur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Genta Ismajli shtatzënë?/ Ja fotoja që ngriti dyshimet

Publikuar

-

Nga

Prej muajsh këngëtarja Genta Ismajli bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin turk. Së fundi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram, e cila ka shtuar dyshimet për shtatzëni.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, ku mund të dallohet barku i rrumbullakosur. Ndjeksëit menjëherë  kanë vërshuar me komentet duke i vënë në dukje barkun  e rrumbullakosur.

LEXO EDHE:  Udhëtonte me vajzën në makinë/ Aksidentohet këngëtarja e njohur

Pavarësisht komenteve të shumta këngëtarja ende nuk ka reaguar për ta konfirmuar apo mohur, ndaj na mbetet veçse të presim një detaj të ri nga Genta.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk mund të bëj fëmijë”/ Aktorja e njohur bën rrëfimin prekës: Zoti më krijoi kështu

Publikuar

-

Nga

Aktorja Larissa Gacemer ka bërë një rrëfim shumë prekës rreth jetës së saj private. Ajo i është përgjigjur të gjitha pyetjeve të fansave për arsyen pse nuk bën fëmijë.

Larissa e cila është nga Brazili, por jeton në Stamboll dhe njihet nga rolet e saj në serialet turke, tregoi në një video të postuar në Instagram se ajo nuk mund të bëjë fëmijë dhe e ka pranuar këtë fakt.

Aktorja i kërkoi fansave mos t’i bëjnë më pyetje të tilla sepse ajo është e lumtur dhe bashkëshorti i saj gjithashtu.

“E kuptoj që shumë prej jush e thoni me qëllim të mirë, por kanë filluar komente negative dhe pa respekt që pyesin “Pse nuk bëni fëmijë?”. Unë nuk bëj fëmijë. Unë dhe Burak e kemi provuar vite më parë, por nuk ndodhi”, tha ajo.

LEXO EDHE:  E nxehtë dhe shpërthyese/ Fotot më të zjarrta të modeles ruse që po “pushton” Instagramin

“Burak më ka pranuar kështu si jam. Edhe unë e kam pranuar veten. Zoti më ka krijuar kështu”-tha Larissa.

Aktorja u mbështet gjerësisht nga fansat për deklaratën e saj. Ajo bëri edhe një postim tjetër ku u shpreh: “Nuk e postova videon për t’ju mërzitur. Ju lutem mos u shqetësoni. E postova për të ndërgjegjësuar njerëzit që të mos flasin pa ditur diçka”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Robert Berisha thotë hapur pretendimin e tij: “S’ka koronavirus”

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Robert Berisha është një ndër personazhet që komentohet shpesh për deklaratat e tij në mediat rozë

Ditën e sotme ai ka thënë mendimin e tij për koronavirusin e cila është kryefjala që prej më shumë se dy muajsh.

Nëpërmjet kësaj videoje, Roberti ka habitur disi me deklaratën e tij duke pretenduar se në fakt virusi nuk ekziston dhe nuk ka ekzistuar ndonjëherë.

LEXO EDHE:  Foto-Nga juristi elektoral i PS, në ministrin e majmur të Ramës/ Si ka ndryshuar në vite Damian Gjiknuri

LEXO EDHE:  Baby G zbulon sherrin e radhës: Paska halë në sy këngëtaren e famshme shqiptare

“S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë.Çohuni more shkojmë në Ulqin”, shkruan Roberti në postim./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

LEXO TE PLOTE