Connect with Us

FOTOT-A ju kujtohet “Gymysh”? / Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar aktorja e famshme turke

Showbizz

FOTOT-A ju kujtohet “Gymysh”? / Nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar aktorja e famshme turke

Publikuar

-

Me siguri e mbani mend Songyl Odenin ku luante rolin e “Gymysh” ne serialin me te njejtin titull.

Duke qenë se kanë kaluar vite që nga transmetimi i këtij seriali, me siguri jeni kurioz çfarë ka ndodhur me Gymyshin.

Aktoren turke nuk do ta njihni me pamjen e re pasi së fundmi ajo ka prerë flokët shkurt fare. Songul Oden e njohur per rolin e saj si Gymysh i ka habitur fansat me pamjen e re, por ajo vetë është shumë e kënaqur.

Aktorja 40-vjeçare së fundmi përfundoi xhirimet e një seriali e nuk e ka bërë ende të ditur nëse do të rikthehet me ndonjë serial të ri.

Sa i përket jetës private Jasemin ka deklaruar se është në një lidhje.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Këndojnë për lakuriqësinë, tradhtinë”/ Lana Del Rey “kryqëzohet” nga fansat, sqaron njëherë e mirë deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur Lana Del Rey është vendosur në shënjestër të fansave pas deklaratës së saj të fundit përsa i përket këngëtareve si Beyonce apo Ariana Grande.

Në një deklaratë të saj ajo shprehet se ato i këndojnë lakuriqësisë dhe të qënit seksi dhe kjo ka shkaktuar shumë reagime nga fansat.

“Tani që Ariana, Camila, Cardi B, Nicki Minaj, Kehlani dhe Beyonce kanë kënduar mjaftueshëm këngë për të qenurit seksi, për lakuriqësinë, tradhtinë, etj. a mund të kthehem e t’i këndoj mishërimit, të qenurit i bukur, i dashuruar edhe kur lidhja nuk është perfekte? A mund të këndoj çfarë të dua pa u kryqëzuar? Jam e lodhur nga shkrimtare femra apo këngëtare që thonë se unë i jap “shkëlqim abuzimit”? Kur në fakt, unë jam thjesht një këngëtare që i këndoj realitetit dhe ajo çfarë shoh rreth e rrotull janë marrëdhënie emocionalisht abuzive kudo nëpër botë.”- u shpreh Lana.

Pas kësaj fansat e këngëtareve nisën me memet dhe e kritikuan ashpër Lanën për këtë saqë ajo u detyrua të sqaronte njëherë e mirë të gjithë deklaratën e saj.

LEXO EDHE:  Surprizë! Aktorja e njohur ka tetë muaj që është fejuar dhe e ka mbajtur shumë sekret

“Të jemi të qartë, unë e di që ju doni t’i ngatërroni pak gjërat. Unë këto artiste i dua shumë dhe i njoh, prandaj dhe i përmenda. Unë thjesht thashë që do të doja të kisha të njëjtën liri shprehjeje pa patur paragjykime histerike. Dhe meqë ra fjala, këngëtaret që përmenda janë të preferuarat e mia, por meqë doni të gjeni diçka patjetër, po ju them që kjo s’e ndryshon faktin që unë nuk ka patur të njëjtën mundësi për të shprehur veten dhe çfarë ndjej pa u cënuar. Nëse doni ta lidhni diçka të tillë me racizmin, ky është problemi juaj, por jo ajo çfarë unë thashë”, ka thënë Landa Del Rey.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Një “bishë” e vërtetë/ Bora Zemani ndez Instagramin, tregon gjoksin shpërthyes me bikini

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Bora Zemani është një nga personazhet e ekranit që gjatë karantinës ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë momente të shumta nga jeta e saj e përditshme.

Bora së fundi ka publikuar në Instagram disa foto ku shfaqet tejet seksi teksa tregon linjat e saj bombastike me bikini.

“Lart në qiell” shkruan ajo krahas fotove të publikuara në Instagram.

Kujtojmë se moderatorja Bora Zemani ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për lidhjen e saj të dashurisë me aktorin e humorit Donald Veshaj.

LEXO EDHE:  Foto/ Rrëzohet në trotuar aktorja amerikane

Edhe pse dyshja nuk ka pranuar asgjë publikisht fotot dhe momentet në vende të njëjta kanë bërë që në një mënyrë të kuptohet se ata janë në një romancë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja e famshme habit fansat/ “Bëjmë më shumë s*ks se njerëzit normalë”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e famshme Katy Perry është në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin Orlando Bloom.

Katy është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat e saj momente nga jeta e saj si dhe opinione rreth temave të ndryshme.

Së fundi ajo ka dhënë mendimin e saj teksa ka folur për skenat e vrullshme të seksit në serialin “Normal People.

Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo u shpreh se ky serial duhet të riemërohet pasi njerëzit normal bëjnë më shumë seks se sa është treguar në film.

LEXO EDHE:  “Të hiqet kjo e paaftë!” Aktorja e njohur i bën thirrje Bashkisë që të heqë nga puna Drejtoreshën e teatrit

LEXO EDHE:  Të preferuarit tuaj? Ndahen çmimet, aktorja dhe aktori më i mirë turk rrëmbehen nga..

“Normal People” është një serial shumë i ndjekur deri më tani me 12 episode. Pak kohë më parë realizuesit e këtij seriali bën thirrje që videot e shkëputura të skenave seksi në film të mos merreshin nga faqet pornografike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE