Connect with Us

Erzina në ditët e fundit të shtatzënisë/ Zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës

Showbizz

Erzina në ditët e fundit të shtatzënisë/ Zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës

Publikuar

-

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni shumë private me familjarë e miqtë e tyre më të afërt.

Çifti është në pritje të ëmbël dhe Erzina është në ditët e fundit të shtatzënsië. Dyshja janë në pritje të një vajze dhe së fundi është zbuluar dhe emri i fëmijës.

Sipas Prive ka qenë babai i Erzinës ai që ka publikuar disa imazhe në Instagram ku në hapësirën e përshkrimit ka treguar emrin e mbesës së tij.

Prindërit e vajzës që pritet të vie në jetë brenda pak ditëve kanë menduar që emrin i saj të jetë IZA. Në disa faqe në internet ky emër thuhet se ka kuptimin “Zoti është i përsosur” ose “Zoti është betimi im”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish banorja e Big Brother e thotë publikisht/ “Do kisha dalë gjysmë nudo tek protesta për teatrin që të ulja gjakrat”

Publikuar

-

Nga

Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere ia ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Bukuroshja brune, e ftuar në emisionin Mes Yjesh është përballur me një pyetje mjfat pikante të moderatorit i cili e pyet nëse do kishte dalë nudo tek protesta për teatrin, vetëm që të ulte gjakrat.

Shumë spontane dhe e drejtëpërdrejtë Xhensila është përgjigjur:

“Në qoftë se zhveshja ime do ndihmonte… Ndoshta nudo jo se gjynah, do tmerroheshin por një pjesë të mirë të trupit do t’a nxirrja nëse kjo do ndihmonte në lumturinë e shqiptarëve”, u shpreh Xhensila duke shtuar më tej se nëse do i jepej një post i rendësishëm në pushtet, do t’a kishte bërë Shqipërinë më të bukur por më të përdalë, për shkak se do të lejonte plazhet nudo.

LEXO EDHE:  Baballarët kanë një ndikim thelbësor në jetën e vajzave të tyre

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Kylie Jenner çmend fansat/ Tregon të pasmet bombastike dhe merr miliona pëlqime në pak orë

Publikuar

-

Nga

Miliarderja Kylie Jenner nuk ndalet më pozat seksi. Së fundi mbretëresha e Instagramit me 177 ndjekës i ka çmendur fansat e saj teksa ka treguar format bombastike.

Ajo është shfaqur e veshur me një body të bardhë që i tregon më së miri linjat perfekte. Fotot e saj kanë marrë me miliona pëlqime vetëm pak orë pas publikimit të tyre duke e kthyer atë në vajzën më të ndjekur dhe të komentuar në rrjet.

LEXO EDHE:  Baballarët kanë një ndikim thelbësor në jetën e vajzave të tyre

LEXO EDHE:  "Jam i gatshëm të bëhem baba"/Reperi shqiptar bën deklaratën e papritur

Gjithashtu Kylie ka publikuar një  video ku shfaqet tejet sensuale teksa reklamon një nga produktet e saj nga linja e kozmetikës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E akuzuan për operacione plastike/ Zemërohet modelja: Ndaloni së përdoruri fotot e mia

Publikuar

-

Nga

Të shumtë janë personazhet e njohur, që nëpërmjet rrjeteve sociale publikojnë foto perfekte dhe sulmohen nga fansat apo faqet e ndryshme duke i akuzuar për operacione plastike.

Së fundi shënjestër e tyre është bërë modelja Hailey Baldëin. Ata mendojnë se modelja ndërhyn shumë në fotot e saj dhe kjo ka shkaktuar zemërimin e modeles e cila ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ku shkruan:

“Ndaloni së përdoruri fotot e mi që janë edituar nga make-up artistë. Kjo foto në të djathtë NUK është ashtu si jam unë në të vërtetë… Unë kurrë nuk kam prekur fytyrën time, kështu që nëse do të uleni dhe do më krahasoni në moshën 13-vjeçare dhe pastaj mua në moshën 23-vjeçare, të paktën përdorni një foto natyrale që nuk është rregulluar në mënyrë kaq të çmendur”, ka shkruar Hailey në Instagram.

LEXO EDHE:  Dy vajzat më seksi të showbizzit shqiptar i habisin të gjithë/”Ndezin” rrjetin me foto me bikini

LEXO EDHE:  Baballarët kanë një ndikim thelbësor në jetën e vajzave të tyre

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@newsbaldwin) on


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE