Connect with Us

Bën meshkujt të flasin me vete me format e saj/ Fotot më seksi të Trejsi Sejdinit

Showbizz

Bën meshkujt të flasin me vete me format e saj/ Fotot më seksi të Trejsi Sejdinit

Publikuar

-

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë.

Bukuroshja nga Elbasani ka qenë në qendër të vëmendjes për sherret që krijon me personazhe të tjerë por edhe për fotot e saj provokuese. Topless, me bikini dhe poza të nxehta, Trejsi Sejdini është modelja më e kërkuar e momentit.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më provokative të Trejsit, të cilat kanë marrë qindra komente në rrjetet sociale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-“Bomba” shqiptare/ Oriola Marashi, modelja më e komentuar e momentit

Publikuar

-

Nga

Oriola Marashi është një nga modelet më të ndjekura dhe të suksesshme të momentit. Oriola është mjaft e komentuar në mediat rozë përsa i përket profesionit dhe jetës së saj profesionale.

Modelja aktualisht është në një lidhje dashurie me futbollistin shqiptar Eros Grezda me të cilin kaloi dhe muajt e karantinës.

Por megjithëse në karantinë ajo nuk ka lënë pas dore dhe projektet e saj më të reja.

LEXO EDHE:  Jeni mësuar me modele super të holla?/ Nuk keni parë akoma këto të fundit

Së fundi bukuroshja ka publikuar disa fotot ku shfaqet shumë seksi të cilat janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit .

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Po ma kërkojnë të gjithë”/ Olta Gixhari pas lajmit të shtatzanisë: Vazhdoj bëj s*ksin…

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari pak ditë më parë dha lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Ajo ka zbuluar më shumë detaje rreth shtatzënisë së saj.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo thotë se së shpejti do të publikojë foto ku duket barku i rrumbullakosur.
Duke iu referuar foshnjes si “bebushi” la të nënkuptohet se është në pritje të një djali.

“Faleminderit me zemer per gjithe urimet tuaja, ma keni bere edhe me te embel pritjen e bebushit tim Shume shpejte do postoj nje foto(modeste) me barkaluq, se vdiiiqaa po ma kerkojne te gjiiithe Ps- une vazhdoj bej s*ksin neper foto nuk heq dore Ju dua ,zemra mal ”– shkroi aktorja, e cila e shoqëroi postimi me një foto të profilit të saj ku dukej shumë e ëmbël.
Aktualisht Olta ndodhet në Spanjë ku është zhvendosur për të jetuar me partnerin e saj misterioz./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmend ndjekësit me bukurinë e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles bukuroshe të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton.

Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale. Rhiannon ka fituar shumë famë falë bukurisë së saj dhe fotove mjaft seksi që publikon në rrjet.

LEXO EDHE:  Modelet e reja të xhinseve pranverë-verë 2017

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

LEXO TE PLOTE