Connect with Us

Tifozja e Juventus i tërbon të gjithë ndjekësit/ Fotot e modeles Eva Padlock që do’iu lënë pa gjumë

Showbizz

Tifozja e Juventus i tërbon të gjithë ndjekësit/ Fotot e modeles Eva Padlock që do’iu lënë pa gjumë

Publikuar

-

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit.

Eva numëron më shumë se 1.2 milion ndjekës në Instagram që sapo vijnë e po rriten pasi ajo nuk ndalet së provokuari me fotot.

Seksi dhe shumë poza të nxehta, janë ato që do të gjeni në llogarinë e saj në rrjetet sociale. Ajo njihet më shumë si modeleve e veshjeve intime ku tregon dhe ekspozon format shpërthyese.

LEXO EDHE:  Binjaket më të zjarrta të rrjetit/ Motrat që po bëjnë namin me fotot e nxehta

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Eva Padlock./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Erik Lloshi bën deklaratën e fortë/ “Kam menduar të largohem nga Shqipëria”

Publikuar

-

Nga

Erik Lloshi bën deklaratën e fortë/ “Kam menduar të largohem nga Shqipëria”

Erik Lloshi është shprehur shumë i revoltuar përsa i përket pjesëmarrjes së tij në Festivalin e 59 të Këngës. Pak ditë më parë nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ai është shprehur me tone shumë të ashpra për organizatorët e festivalit, pasi në rrejt qarkulloi dhe emri i fituesit para mbajtjes së Festivalit.

Ore ka mbaru festivali apo ça po ndodh? Ça turpi është ky shtet! Më vjen për të vjellë që jap kontributin tim në muzikë për këtë shtet, ku mbizotëron mendja mediokre dhe kurvëria. Muzika ka vdek me kohë. S’ja vlen më”, shkroi këngëtari në një postim në Instagram.

I ftuar në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”, këngëtari ka treguar se e ka menduar largimin nga Shqipëria pasi nuk ndihet i vlerësuar dhe nuk ka gjetur mbështetje për kontributin që ka dhënë në muzikë.

Kur u mbyll çdo gjë mendoja të largohesha nga Shqipëria. Dua të shoh diçka ndryshe, një jetesë ndryshe. Ka shumë gjëra që këtu janë në disfavorin tim si individ, nuk kam mbështetjen e duhur nga asnjë institucion për këtë kontribut.

Artistët nuk vlerësohen dhe është për të ardhur keq. Do të ishte shumë mirë nëse do të jetoja në vendin tim dhe të merrja atë që meritoja. Kjo është një e vërtetë e hidhur për të gjithë ne që merremi me muzikë dhe art.”, u shpreh këngëtari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në muajin e gjashtë të shtatzënisë/ Ja si duket Afërdita Dreshaj me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Nga

Në muajin e gjashtë të shtatzënisë/ Ja si duket Afërdita Dreshaj me barkun e rrumbullakosur

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël për herë të parë. Bukuroshja dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl janë në pritje të një djali.

Këngëtarja publikon shpesh herë foto të fizikut të saj dhe në fillimet e shtatznëisë barku i saj ishte i  sheshtë por tashmë që është në muajin e gjashtë ka filuar të rritet barku dhe këtë e ka ndar ëme të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet social.

Afërdita dhe Jakub ende nuk e kanë menduar ç’emër do të zgjedhin për të voglin, madje më herët kërkuan sugjerimet e ndjekësve në Instagram./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi dhe Tolgahan japin lajmin e bukur/ Së shpejti prindër për herë të dytë

Publikuar

-

Nga

Almeda Abazi dhe Tolgahan japin lajmin e bukur/ Së shpejti prindër për herë të dytë

Ish misi Almeda Abazi dhe aktori Tolgahan Sayisman kanë surprizuar fansat me lajmin e bukur.

Nëpërmjet disa fotove shumë të bukura në rrjetet sociale kanë zbuluar se së shpejti do të bëhen prindër  për herë të dytë.

Çifti shfaqen shumë të lumtur teksa kanë ndarë me ndjekësit lajmin e bukur për pritjen e ëmbël.

LEXO EDHE:  Kërcënon Justin Bieber, padi për portalet që publikuan fotot (Foto)

LEXO EDHE:  “Doja t’ia përplasja të vërtetën në fytyrë”/ Revoltohet Adrola Dushi: Ndjej keqardhje për to

“Bebi numër dy po vjen, mezi presim të të takojmë”, shkruan Almeda krahas fotove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE