Connect with Us

Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më fantastike të “bishës” ruse

Showbizz

Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më fantastike të “bishës” ruse

Publikuar

-

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Këngëtarja me famë botërore surprizon me rrëfimin e saj: Kam birësuar dy djem të moshës 18-vjeçare

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Sia, i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj. Ajo ka treguar se ka birësuar dy djem të moshës 18 vjeçare vitin e kaluar.

Gjatë një interviste me ‘SiriusXM Hits’ këngëtarja u shpreh se dëshironte të zgjeronte familjen dhe kjo ka ndodhur në vitin 2019.

“E kam bërë, në fakt kam birësuar dy djem vitin e kaluar. Ata të dy janë 18 vjeç- ata janë 19 tani. Ata ishin jashtë sistemit të kujdestarisë. Po, dhe unë i dua ata”- është shprehur Sia.

LEXO EDHE:  Foto- Modelja seksi nuk i lë vend imagjinatës/ Tregon “asetet” bombastike me bikini

Në fillim të muajit maj, këngëtarja publikoi këngën e saj të re, “Saved My Life” e cila është me klip të xhiruar në kushte karantine dhe ka rezultuar një sukses si çdo projekt i saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Një nga femrat më të bukura turke/ “Sulltaneshë Hyrrem” ndryshon pamjen dhe i la të gjithë gojëhapur

Publikuar

-

Nga

Aktorja shumë e njohur dhe e dashur turke Meryem Uzerli është cilësuar si një nga femrat më të bukura turke. Ajo u bë e njohur për rolin e saj si “Sulltaneshë Hyrrem” në serialin e njohur “Sulejmani i madhërishëm”.

Bukuroshja është komentuar gjithnjë për pamjen e saj engjëllore me flokët e kuqe dhe sytë me ngjyrë.

Por së fundi Meryem ka ndryshuar pamje duke u kthyer në brune dhe duket krejt ndryshe. Gjithashtu vihen kilet e humbura si dhe fotot ku ajo shfaqet si një modele e vërtetë.

LEXO EDHE:  Foto- Modelja seksi nuk i lë vend imagjinatës/ Tregon “asetet” bombastike me bikini

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“Çmendet” Morena Taraku/ Mijëra euro për një palë pizhama

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Morena Taraku është komentuar gjithnjë për jetën luksoze që bën. Në postimet e saj në Instagram kemi parë vilën luksoze në të cilën jeton në Turqi si dhe nuk mungojnë makinat luksoze dhe veshjet e shtrenjta.

Në njërin prej postimeve të saj ajo shfaqet e veshur me pizhama të markës së njohur “Louis Vuitton”. Por a e dini se sa ka shpenzuar ajo për këto pizhama?

LEXO EDHE:  Heidi Klum modelja që s’plaket kurrë

Sipas faqes “What.They.Wearing”, pizhamat kushtojnë 2790 euro ku bluza ka kushtuar 1470 euro ndërsa tutat 1320 euro.

Ndërsja varësja që ka përdorur në këtë foto kushton 405 euro.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE