Connect with Us

“Po ma kërkojnë të gjithë”/ Olta Gixhari pas lajmit të shtatzanisë: Vazhdoj bëj s*ksin…

Showbizz

“Po ma kërkojnë të gjithë”/ Olta Gixhari pas lajmit të shtatzanisë: Vazhdoj bëj s*ksin…

Publikuar

-

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari pak ditë më parë dha lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Ajo ka zbuluar më shumë detaje rreth shtatzënisë së saj.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo thotë se së shpejti do të publikojë foto ku duket barku i rrumbullakosur.
Duke iu referuar foshnjes si “bebushi” la të nënkuptohet se është në pritje të një djali.

“Faleminderit me zemer per gjithe urimet tuaja, ma keni bere edhe me te embel pritjen e bebushit tim Shume shpejte do postoj nje foto(modeste) me barkaluq, se vdiiiqaa po ma kerkojne te gjiiithe Ps- une vazhdoj bej s*ksin neper foto nuk heq dore Ju dua ,zemra mal ”– shkroi aktorja, e cila e shoqëroi postimi me një foto të profilit të saj ku dukej shumë e ëmbël.
Aktualisht Olta ndodhet në Spanjë ku është zhvendosur për të jetuar me partnerin e saj misterioz./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çmend ndjekësit me bukurinë e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles bukuroshe të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton.

Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale. Rhiannon ka fituar shumë famë falë bukurisë së saj dhe fotove mjaft seksi që publikon në rrjet.

LEXO EDHE:  9 sekrete që djemtë nuk do t’ua thonë kurrë gjatë seksit!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Linja perfekte dhe shumë joshëse/ Fotot më përvëluese të modeles peruane

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të pasarelave. Ajo është me origjinë nga Peruja dhe e ka nisur karrierën e saj që në moshë të re.

Ajo u bë e njohur nga revistat e famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto shumë provokuese.

LEXO EDHE:  Rrëfim/”Qëkur jam fejuar nuk kam më dëshirë për seks”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më provkuese të Denise Schaefer./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tifozja e Juventus i tërbon të gjithë ndjekësit/ Fotot e modeles Eva Padlock që do’iu lënë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit.

Eva numëron më shumë se 1.2 milion ndjekës në Instagram që sapo vijnë e po rriten pasi ajo nuk ndalet së provokuari me fotot.

Seksi dhe shumë poza të nxehta, janë ato që do të gjeni në llogarinë e saj në rrjetet sociale. Ajo njihet më shumë si modeleve e veshjeve intime ku tregon dhe ekspozon format shpërthyese.

LEXO EDHE:  Shpejt apo ngadalë? Ja si arrihet kënaqësia e përkryer në seks

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Eva Padlock./ CNA.al

LEXO TE PLOTE