Connect with Us

Linja perfekte dhe shumë joshëse/ Fotot më përvëluese të modeles peruane

Showbizz

Linja perfekte dhe shumë joshëse/ Fotot më përvëluese të modeles peruane

Publikuar

-

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të pasarelave. Ajo është me origjinë nga Peruja dhe e ka nisur karrierën e saj që në moshë të re.

Ajo u bë e njohur nga revistat e famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto shumë provokuese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më provkuese të Denise Schaefer./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tifozja e Juventus i tërbon të gjithë ndjekësit/ Fotot e modeles Eva Padlock që do’iu lënë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit.

Eva numëron më shumë se 1.2 milion ndjekës në Instagram që sapo vijnë e po rriten pasi ajo nuk ndalet së provokuari me fotot.

Seksi dhe shumë poza të nxehta, janë ato që do të gjeni në llogarinë e saj në rrjetet sociale. Ajo njihet më shumë si modeleve e veshjeve intime ku tregon dhe ekspozon format shpërthyese.

LEXO EDHE:  Ndër të parat që pozoi nudo dhe pushtoi kopertinat e revistës Playboy/ Fotot më magjepsëse të Belen Rodriguez

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Eva Padlock./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më fantastike të “bishës” ruse

Publikuar

-

Nga

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë.

Modelja ruse çmend gjithnjë me fotot e saj provokuese dhe seksi. Shpesh herë ajo pozon topless dhe nudo. Ndërkaq 25 vjeçarja ishte e para modele që fitoi noterizimin për të bërë setin më të rrezikshëm në Cayan Tower në Dubai.

LEXO EDHE:  Futbollisti i njohur prezanton të dashurën e re/ Modelja superseksi i “vjedh” gjithë vëmendjen

Gjithashtu ajo deklaroi se Cristiano Ronaldo shumë vite më parë e kishte ngacmuar në rrjetet sociale por ajo e kishte refuzuar. Thuhet se gjithashtu ka refuzuar dhe yllin e futbollit Neymar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja me famë botërore surprizon me rrëfimin e saj: Kam birësuar dy djem të moshës 18-vjeçare

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Sia, i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj. Ajo ka treguar se ka birësuar dy djem të moshës 18 vjeçare vitin e kaluar.

Gjatë një interviste me ‘SiriusXM Hits’ këngëtarja u shpreh se dëshironte të zgjeronte familjen dhe kjo ka ndodhur në vitin 2019.

“E kam bërë, në fakt kam birësuar dy djem vitin e kaluar. Ata të dy janë 18 vjeç- ata janë 19 tani. Ata ishin jashtë sistemit të kujdestarisë. Po, dhe unë i dua ata”- është shprehur Sia.

LEXO EDHE:  Një bombë si Kim Kardashian/ Fotot e fundit të biznesmenes që çmendën meshkujt

Në fillim të muajit maj, këngëtarja publikoi këngën e saj të re, “Saved My Life” e cila është me klip të xhiruar në kushte karantine dhe ka rezultuar një sukses si çdo projekt i saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE