Connect with Us

Çmend ndjekësit me bukurinë e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles bukuroshe të Instagramit

Showbizz

Çmend ndjekësit me bukurinë e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles bukuroshe të Instagramit

Publikuar

-

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton.

Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale. Rhiannon ka fituar shumë famë falë bukurisë së saj dhe fotove mjaft seksi që publikon në rrjet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Në muajin e gjashtë të shtatzënisë/ Ja si duket Afërdita Dreshaj me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Nga

Në muajin e gjashtë të shtatzënisë/ Ja si duket Afërdita Dreshaj me barkun e rrumbullakosur

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël për herë të parë. Bukuroshja dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl janë në pritje të një djali.

Këngëtarja publikon shpesh herë foto të fizikut të saj dhe në fillimet e shtatznëisë barku i saj ishte i  sheshtë por tashmë që është në muajin e gjashtë ka filuar të rritet barku dhe këtë e ka ndar ëme të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet social.

Afërdita dhe Jakub ende nuk e kanë menduar ç’emër do të zgjedhin për të voglin, madje më herët kërkuan sugjerimet e ndjekësve në Instagram./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi dhe Tolgahan japin lajmin e bukur/ Së shpejti prindër për herë të dytë

Publikuar

-

Nga

Almeda Abazi dhe Tolgahan japin lajmin e bukur/ Së shpejti prindër për herë të dytë

Ish misi Almeda Abazi dhe aktori Tolgahan Sayisman kanë surprizuar fansat me lajmin e bukur.

Nëpërmjet disa fotove shumë të bukura në rrjetet sociale kanë zbuluar se së shpejti do të bëhen prindër  për herë të dytë.

Çifti shfaqen shumë të lumtur teksa kanë ndarë me ndjekësit lajmin e bukur për pritjen e ëmbël.

LEXO EDHE:  Sa ndjekës duhet të keni në instagram për t’u bërë milioner

LEXO EDHE:  I fikson të gjithë me format e saj/ Kjo është modelja që do t’iu çmendë me pozat provokuese

“Bebi numër dy po vjen, mezi presim të të takojmë”, shkruan Almeda krahas fotove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Teksa shtrëngoja fëmijën tim të parë po humbisja të dytin”/ Rrëfimi prekës i Meghan Markle për abortin

Publikuar

-

Nga

“Teksa shtrëngoja fëmijën tim të parë po humbisja të dytin”/ Rrëfimi prekës i Meghan Markle për abortin

Dukesha Meghan Markle si asnjëherë më parë i ka prekur të gjithë me lajmin e trishtë për abortin e fëmijës së dytë.

Ajo ka treguar për New York Times se ka kaluar abort gjatë muajit Korrik dhe ka treguar se si e ka përjetuar atë moment të dhimbshëm.

Pasi i ndërrova pelenën ndjeva një shtrëngim të fortë. Shkova në katin poshtë me Archie-n në krahë, duke kënduar një ninullë për të na qetësuar të dyve, por po e ndjeja se diçka nuk po shkonte mirë. E dija se ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, po humbisja të dytin”, tregon Meghan.

Orë më vonë, isha shtrirë në një krevat spitali, duke shtrënguar dorën e bashkëshortit tim. E ndjeja mpirjen e pëllëmbës së tij dhe e putha tek gishtërinjtë, që ishin të lagur nga lotët tanë. Duke parë muret e bardhë dhe të ftohtë po imagjinoja se si ne do të shëroheshim”, vijon më tej Dukesha.

Ajo ka treguar se gjatë asaj kohe u përpoq të shfaqej e fortë dhe e guximshme në publik dhe ka kujtuar momentin kur falenderoi një gazetar që e pyeti gjatë një interviste se si ishte me shëndet.

LEXO EDHE:  VIDEOT-Adrola Dushi feston ditëlindjen/ Dalin pamjet nga festa në bregdet

LEXO EDHE:  Nuk do të mund t’i rezistoni bukurisë së saj/ Maria Liman, bukuroshja e kopertinave të Playboy dhe Maxim

Unë iu përgjigja me sinqeritet, duke mos ditur që ajo që thashë do të jehonte kaq shumë tek nënat e reja dhe tek më të moshuarat, tek kushdo që në mënyrën e vet vuante në heshtje. Përgjigja ime ju dha njerëzve mundësinë për të treguar të vërtetat e tyre. Por nuk ishte përgjigja e sinqertë që më ndihmoi, por pyetja vetë”, ka shkruar Meghan.

Të humbasësh një fëmijë do të thotë të mbartësh një hidhërim pothuajse të padurueshëm, të përjetuar nga shumë, por të folur nga pak njerëz”, është shprehur Meghan duke u bërë thirrje të gjitha nënave që të marrin kohë për të pyetur njerëzit e afërt nëse janë mirë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE