Connect with Us

Sportistja mahnit me linjat e saj perfekte/ Fotot më fantastike të yllit të televizionit

Showbizz

Sportistja mahnit me linjat e saj perfekte/ Fotot më fantastike të yllit të televizionit

Publikuar

-

Lucie Donlan është një modele e cila është bërë e njohur në reality shoën e famshëm Love Islands.

Përveç kësaj ajo është një sërfiste britanike dhe ka punuar për disa kohë si kapitene sërfi në ISA. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku ndan shumë foto me bikini.

Linjat e saj perfekte bën që t’i hapen shumë dyer në fushën e modelingut si dhe pjesëmarrja në televizion.

LEXO EDHE:  Emina Çunmulaj zbulon vendin e lumturisë/ “Kam udhëtuar kudo nëpër botë por…”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Moderatorja përgatit pemën e Krishtlindjeve/ Detaji i veçantë merr gjithë vëmendjen

Publikuar

-

Nga

Moderatorja përgatit pemën e Krishtlindjeve/ Detaji i veçantë merr gjithë vëmendjen

Me afrimin e festave të fundvitit, shumë prej personazheve të njohur të medias kanë filluar të bëjnë përgatitjet.

Njëra prej tyre është edhe moderatiorja Ilnisa Agolli, e cila ka treguar se ka rregulluar pemën e Krishtlindjeve.

Por ajo që ka marrë një vëmendje të veçantë është një detaj që na e ka treguar vetë moderatorja.

Duke qenë se festat e fundvitit do të jenë paksa ndryshe nga herët e tjera për shkak të pandemisë së Covid-19, Ilnisa ka përgatitur poça në formën e virusit SARS-CoV-2 .

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës me fotot e saj/ Kylie Jenner tërbon ndjekësit me format shpërthyese

LEXO EDHE:  Shtatzënë dhe seksi/Modelja shqiptare do t'ju "shokojë" me pamjen

E ngrita siç i kishte hije, me poça korona”, shkruan ajo krahas fotos./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjet e Jonida Vokshit/ Aktorja publikon foton e ëmbël me vajzën

Jonida Vokshi është një ndër femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera të ekranit.

Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën personale, pasi u bë nënë e një vajze.

Aktorja dhe moderatorja shqiptare ka ndarë jo rrallë herë foto me vajzën e saj, Emin dhe na ka treguar se po shijon në maksimum momentet e mëmësisë.

Mbrëmjen e sotme ajo ka publikuar në rrjetet një tjetër foto, ku shihet duke mbajtur Emin në krahë, teksa është e shtrirë në krevat.

LEXO EDHE:  “Je plot operacione plastike, shëmtirë”/ Moderatorja e sportit i “mbyll” gojën ndjekësit

LEXO EDHE:  Një nga vajzat më seksi të ekranit/ Fotot më të bukura të Alesia Bamit

Për kë jeton mama, për kë”, shkruan Jonida krahas fotos, e cila me siguri ju ka ëmbëlsuar darkën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Koncerti virtual i Dua Lipës/ Zbulohet ylli i muzikës që do të performojë me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare me famë botërore,  Dua Lipa,  sot do të mbajë koncertin virtual. Pak ditë më parë këngëtarja zbuloi se pjesë e “STUDIO 2045” do të bëhej edhe legjenda e muzikës botërore, Elton John.

Dua Lipa ka zbuluar se një tjetër yll i muzikës botërore, do të jetë pjesë e koncertit të saj. Bëhet fjalë për yllin e muzikës Kylie Minogue. Kylie i bashkohet me të ftuarit e tjerë specialë të paralajmëruar më parë, përfshirë FKA Twigs, Bad Bunny dhe J Balvin.

“Jam shumë e ngazëllyer që legjendarja Kylie do të interpretojë me mua. Ajo është një nga artistet e mia të preferuara të të gjitha kohërave dhe ideja e bashkëpunimit është definicioni i një ëndrre”, tha Dua për gazetën britanike “The Sun”.

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës me fotot e saj/ Kylie Jenner tërbon ndjekësit me format shpërthyese

LEXO EDHE:  “Je plot operacione plastike, shëmtirë”/ Moderatorja e sportit i “mbyll” gojën ndjekësit

Ndërkohë, mbretëresha e muzikës pop, Minogue tha: “Dua është si një dritë e ndritshme dhe një forcë natyrore në pop. Unë jam absolutisht e entuziazmuar që të interpretoj me të në transmetimin e saj live.”, u shpreh këngëtarja australiane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE