Connect with Us

“Nuk ia vlen fare, je shumë e përdorur”/ Ndjekësit e shajnë në komente, Rudina Dembacaj nuk ua përton me përgjigjet

Showbizz

“Nuk ia vlen fare, je shumë e përdorur”/ Ndjekësit e shajnë në komente, Rudina Dembacaj nuk ua përton me përgjigjet

Publikuar

-

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet e ekranit më të kometuar përsa i përket jetës private.

Pas ndarjes nga ish bashkëshorti dhe lidhjes me Mark Frrokun, Rudina ka qenë në shënjestër të komentuesve të cilët shpesh e ofendojnë në postimet e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto krahas së cilës shkruante me humor:“Jam full option me sinjale ne pasqyre! ?”.

Menjëherë pas kësaj ndjekësit nuk kanë nguruar të komentojnë dhe ajo iu ka kthyer përgjigje duke i ironizuar.

“Ke shumë kilometra dhe nuk të ka përdorur një dorë, kështu që s’bën fare, shkruan njëri prej tyre ku Rudina i kthehet “Ëhë”.

LEXO EDHE:  E parezistueshme/ Maria Liman do t’iu “tërbojë” me fotot e saj

Ç’full option, ti je stock edhe shumë e përdorur, s’ja vlen fare”, shkruan një tjetër komentues ndërsa Rudina i kthehet në mënyrë epike duke i shkruar: “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Konkurentja habit me deklaratën/ “E refuzova sepse…”

Publikuar

-

Nga

Luljeta Nallbani, konkurrentja e Përputhen 40+, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse. I pëlqen të udhëtojë dhe të bëjë palestër.

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio me Salsano Rrapi dhe Palomën, Luljeta zbulon dëshirat e saj seksuale. Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës është e hapur për të pasur marrëdhënie intime me mashkullin që e ndjen.

E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në Përputhen ajo u shpreh se disa prej konkurentëve i janë dukur edhe të shkurtër.

LEXO EDHE:  Një nga modelet më “bombë” të Instagramit/ Trejsi Sejdini, një “bishë” e vërtetë në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Më seksi se kurrë/ Angela Martini provokon me videon “hot”

“S’besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe seks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë”, u shpreh Luljeta./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I del zbuluar jetesa me Olën/ Jasmina tregon detaje

Publikuar

-

Nga

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura kur të rinjtë njihen me njëri tjetrin.

Konkurentja e fundit e futur në program është Ola. E cila ka qenë shoqe e Jasminës, konkurente në këtë program.

Të dyja kanë mohuar se jetojnë bashkë por në momentin që Bora e ka pyetur për arsyen e zënkës që kanë pasur Jasmina u shpreh për disa arsye që dyshja kishin për njëra tjetrë por që kishin të bënin në lidhje me jetesë së bashku.

“Jemi kapur disa herë për mënyrën e komunikimit, e ka pasur shumë të ashpër. Unë flija deri vonë,Ola kishte tjetër mënyrë jetese, të cconte nga gjumi në orën 8 të mëngjesit po mënyra që ccohu ti tani se dua unë të ccohesh”, u shpreh Jasmina.

LEXO EDHE:  E parezistueshme/ Maria Liman do t’iu “tërbojë” me fotot e saj

LEXO EDHE:  Kejvina Kthella tregon gjoksin dhe komplimenton veten: Fansi i bën komentin epik: Duke u thy…

Ku Ola ju përgjigj menjëherë duke i thënë se edhe ajo pinte duhan kur flinte gjumë por nuk ishte ankuar dhe nuk donte që muhabeti të shkonte deri këtu./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

Amanda Diaz është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja jeton prej vitesh ndërmjet Los Angelos dhe Miami.

Ajo është shumë e njohur në rrjetet sociale për stilin e saj të jetesës. Bukuroshja reklamon veshje të markave të ndryshme. Amanda dhuron poza shumë të nxehta me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE