Connect with Us

Ish banorja e Big Brother “shpërthyese”/ Elektrizon rrjetin me fotot e “nxehta”

Showbizz

Ish banorja e Big Brother “shpërthyese”/ Elektrizon rrjetin me fotot e “nxehta”

Publikuar

-

Olta Sheta është një nga vajzat më seksi të ekranit. Edhe pse ka ndryshuar shumë në pamjen e jashtme, të gjithë e mbajmë mend kur ishte pjesë e reality showt më të ndjekur “Big Brother.”

Kanë kaluar kaq shumë vite dhe ajo mbetet po aq sensuale dhe e pëlqyer nga publiku.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më të nxehta të bukuroshes që janë komentuar pafund në rrjetet sociale dhe nga shtypi rozë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Më e kërkuara e revistës Playboy dhe Maxim/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Kindly Myers është një modele amerikane e cila filloi modelimin e saj rreth moshës 21 vjecare. Kindly e ka nisur karrierën e saj duke pozuar në kalendarë. Gjithashtu ka pozuar për Playboy si dhe për Maxim.

Ajo numëron më shumë se 1.9 milion ndjekës në rrjetet sociale u ndan shumë foto provokuese.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto/ Aurela Gaçe përplas keq makinën

Publikuar

-

Nga

Aurela Gaçe një nga këngëtaret më të dashura të skenës shqiptare është përballur me një incident të pakëndshëm sot.

Ajo e ka pësuar një aksident të vogël derisa po e parkonte makinën dhe lajmin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë🤣🤪. Po ecja ngadalëëë ngadalëëëë në parkim. Disa çuna bënin me shenjë, stop stop. Jo unë, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj unë?🤯🤔😜🤪😅🤣. Lum shtëpia që më ka”-shkruan këngëtarja e njohur në Instagram./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E quajnë “Mbretëresha e errësirës”/ Njihuni me modelen më të veçantë në botë

Publikuar

-

Nga

Nyakim Gatwech është një modele afrikano-amerikane me prejardhje nga Sudani i Jugut. Ndryshe ajo është quajtur “Mbretëresha e errësirës” për shkak të pigmentit shumë të errët të lëkurës.

Modelja ka pigmentin e lëkurës shumë të errët, ndërsa është kthyer në një model frymëzimi për të gjitha vajzat që ta pranojnë veten ashtu siç janë.

Modelja dhe ikona e modës afrikane 24-vjeçare, e cila tani jeton në Minneapolis, Minesota, thotë se askush nuk duhet të ndihet i turpëruar për këtë gjë. Në shumë intervista ajo tregon se si të tjerët i kanë thënë të provojë zbardhjen e lëkurës dhe teori të tjera nga më të ndryshmet, por ajo jep mesazhin që duhet ta pranojmë veten ashtu siç jemi.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Rama si babagjysh i Vitit të Ri

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE