Connect with Us

FOTOT-Supermodelja ruse ngre temperaturat/ Provokon me bikini dhe ka një pyetje për ndjekësit

Showbizz

FOTOT-Supermodelja ruse ngre temperaturat/ Provokon me bikini dhe ka një pyetje për ndjekësit

Publikuar

-

Anastasia Kvitko është një nga supermodelet më seksi të Instagramit. Ajo numëron më shumë se 10.9 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Anastasia njihet për fotot e saj provokuese teksa pozon me bikini dhe çmend ndjekësit. Së fundi ajo ka publikuar disa fotot ku tregon gjoksin bombastik dhe duke provokuar pyet fansat se cilën prej tyre pëlqejnë më shumë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sportistja mahnit me linjat e saj perfekte/ Fotot më fantastike të yllit të televizionit

Publikuar

-

Nga

Lucie Donlan është një modele e cila është bërë e njohur në reality shoën e famshëm Love Islands.

Përveç kësaj ajo është një sërfiste britanike dhe ka punuar për disa kohë si kapitene sërfi në ISA. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku ndan shumë foto me bikini.

Linjat e saj perfekte bën që t’i hapen shumë dyer në fushën e modelingut si dhe pjesëmarrja në televizion.

LEXO EDHE:  Prindërit në Facebook, fëmijët në Snapchat

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish banorja e Big Brother “shpërthyese”/ Elektrizon rrjetin me fotot e “nxehta”

Publikuar

-

Nga

Olta Sheta është një nga vajzat më seksi të ekranit. Edhe pse ka ndryshuar shumë në pamjen e jashtme, të gjithë e mbajmë mend kur ishte pjesë e reality showt më të ndjekur “Big Brother.”

Kanë kaluar kaq shumë vite dhe ajo mbetet po aq sensuale dhe e pëlqyer nga publiku.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më të nxehta të bukuroshes që janë komentuar pafund në rrjetet sociale dhe nga shtypi rozë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Më e kërkuara e revistës Playboy dhe Maxim/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

Publikuar

-

Nga

Kindly Myers është një modele amerikane e cila filloi modelimin e saj rreth moshës 21 vjecare. Kindly e ka nisur karrierën e saj duke pozuar në kalendarë. Gjithashtu ka pozuar për Playboy si dhe për Maxim.

Ajo numëron më shumë se 1.9 milion ndjekës në rrjetet sociale u ndan shumë foto provokuese.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE