Connect with Us

FOTOT-“Nuk bën peshorja”/ Modelja ka shtuar kilogramë gjatë izolimit dhe ja si justifikohet

Showbizz

FOTOT-“Nuk bën peshorja”/ Modelja ka shtuar kilogramë gjatë izolimit dhe ja si justifikohet

Publikuar

-

Kejvina Kthella guxon sërish/ Bën ndryshimin që askush që s’e priste

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit e saj pasojat e qëndrimit në karantinë. Bjondina bukuroshe ka treguar se sa kilogramë ka shtuar gjatë karantinës në videon e publikuar në story dhe nuk do ta besoni dot se sa kilogramë peshon.

Shifrat në peshore tregojn 71.2 kg dhe pas kësaj Kejvina ka gjetur justifikimin e zakonshëm që të gjithë përdorim ku nuk na pëlqen rezultati. ”Nuk bën peshorja si gjithmonë”, shkruan Kejvina krahas videos së shkurtër.

LEXO EDHE:  ‘Duhet të të vijë turp nga vetja’ / Modelja e famshme përballet me protestuesit

Kujtojmë se modelja së fundi ndodhet në Amerikë ku dhe ka kaluar karantinën. Gjithashtu ajo po përflitet për një lidhje dashurie me Seven Saraqi megjithëse asnjëri prej dyshes nuk e ka konfirmuar apo mohuar lajmin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Publikuar

-

Nga

Ledri djalë për shtëpi/ Publikon foto duke hekurosur rroba

Ledri Vula është padyshim një nga këngëtarët më të preferuar të vajzave, pavarësisht se tashmë ai e ka zgjedhur partneren e jetës dhe është në pritje për t’u bërë baba.

Pavarësisht pasionit për muzikën, Ledri na ka vërtetuar se është një djalë dhe një burrë i mbarë edhe për shtëpinë.

Fillimisht ai na ka treguar se di të gatuajë, ndërsa sonte na zbulon se e ndihmon partneren e tij Sarën edhe me punët e tjera.

LEXO EDHE:  Infermierja që bëri xhiron në rrjet/ Pas fotove me të brendshme nga spitali, ja çfarë ka ndodhur tani me të

LEXO EDHE:  Foto/Modelja braziliane "çmend" fansat, ekspozon format seksi me bikini

Ledri ka publikuar një foto ku shihet duke hekurosur rrobat, ndërkohë që lan dhëmbët, ndërsa foton e ka shoqëruar me shpehjen “djalë për shtëpi”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vdekjes do t’i thoja më rri larg”/ Këngëtarja flet për mungesën e babait të saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rosela Gjylbegu ka qenë e ftuar në emisionin “ABC e pasdites” ku ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale.

Gjylbegu është ndalur te vdekja e babai të saj para disa vteve dhe është shprehur se dhimbja nuk kalon, por thjesht mësohesh me mungesën.

Nuk kalon dhimbja, thjesht jeton dhe mësohesh me mungesën. Nuk ka asnjë ditë pa të cilën unë nuk e mendoj tim atë. Shpesh herë them po sikur të ishte babi çfarë do më thoshte. Vdekjes do t’i thoja më rri larg, më rri shumë larg se e kam përjetuar një dhimbje të madhe kështu që kam nevojë të jetoj dhe ka kohë për atë”, tha Gjylbegu.

E pyetur për garim në festivalin e RTSH-së Gjylbegu tha se kënga që ka zgjedhur është e qëllimtë dhe nuk dontë të ishte e paparashikueshme.

LEXO EDHE:  Bukuroshja australiane më seksi se kurrë në fotot e fundit/ Modelja i lë pak vend imagjinatës

LEXO EDHE:  Modelja që do t’iu lërë pa fjalë/ Fotot më shpërthyese të brunes që po “pushton” rrjetin

“Kënga që kam zgjedhur është e qëllimtë sepse mendova që të gjithë do e parashikonin Roselën me një baladë, nuk doja të isha e parashikueshme. Më duhej një këngë që ta këndonin të gjithë që nga fëmijët, mosha e re, adoleshentet dhe ka rezultuar kështu sepse është fetive e gëzueshme”, tha Rosela./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e “nxehtë” e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Modelja më e "nxehtë" e pasarelave/ Kelly Galle, mahnitëse në fotot e fundit

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.

Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE