Connect with Us

FOTOT-Një nga femrat më të bukura turke/ “Sulltaneshë Hyrrem” ndryshon pamjen dhe i la të gjithë gojëhapur

Showbizz

FOTOT-Një nga femrat më të bukura turke/ “Sulltaneshë Hyrrem” ndryshon pamjen dhe i la të gjithë gojëhapur

Publikuar

-

Aktorja shumë e njohur dhe e dashur turke Meryem Uzerli është cilësuar si një nga femrat më të bukura turke. Ajo u bë e njohur për rolin e saj si “Sulltaneshë Hyrrem” në serialin e njohur “Sulejmani i madhërishëm”.

Bukuroshja është komentuar gjithnjë për pamjen e saj engjëllore me flokët e kuqe dhe sytë me ngjyrë.

Por së fundi Meryem ka ndryshuar pamje duke u kthyer në brune dhe duket krejt ndryshe. Gjithashtu vihen kilet e humbura si dhe fotot ku ajo shfaqet si një modele e vërtetë.

LEXO EDHE:  “Friends” ka përfunduar, por aktorët e serialit vazhdojnë të paguhen ende edhe sot

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-“Çmendet” Morena Taraku/ Mijëra euro për një palë pizhama

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Morena Taraku është komentuar gjithnjë për jetën luksoze që bën. Në postimet e saj në Instagram kemi parë vilën luksoze në të cilën jeton në Turqi si dhe nuk mungojnë makinat luksoze dhe veshjet e shtrenjta.

Në njërin prej postimeve të saj ajo shfaqet e veshur me pizhama të markës së njohur “Louis Vuitton”. Por a e dini se sa ka shpenzuar ajo për këto pizhama?

LEXO EDHE:  Zbulohet skema e mashtrimit/Aktoret e Hollivudit paguan miliona për të futur fëmijët në shkollat elitare

Sipas faqes “What.They.Wearing”, pizhamat kushtojnë 2790 euro ku bluza ka kushtuar 1470 euro ndërsa tutat 1320 euro.

Ndërsja varësja që ka përdorur në këtë foto kushton 405 euro.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“Nuk bën peshorja”/ Modelja ka shtuar kilogramë gjatë izolimit dhe ja si justifikohet

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit e saj pasojat e qëndrimit në karantinë. Bjondina bukuroshe ka treguar se sa kilogramë ka shtuar gjatë karantinës në videon e publikuar në story dhe nuk do ta besoni dot se sa kilogramë peshon.

Shifrat në peshore tregojn 71.2 kg dhe pas kësaj Kejvina ka gjetur justifikimin e zakonshëm që të gjithë përdorim ku nuk na pëlqen rezultati. ”Nuk bën peshorja si gjithmonë”, shkruan Kejvina krahas videos së shkurtër.

LEXO EDHE:  “Friends” ka përfunduar, por aktorët e serialit vazhdojnë të paguhen ende edhe sot

Kujtojmë se modelja së fundi ndodhet në Amerikë ku dhe ka kaluar karantinën. Gjithashtu ajo po përflitet për një lidhje dashurie me Seven Saraqi megjithëse asnjëri prej dyshes nuk e ka konfirmuar apo mohuar lajmin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk ia vlen fare, je shumë e përdorur”/ Ndjekësit e shajnë në komente, Rudina Dembacaj nuk ua përton me përgjigjet

Publikuar

-

Nga

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet e ekranit më të kometuar përsa i përket jetës private.

Pas ndarjes nga ish bashkëshorti dhe lidhjes me Mark Frrokun, Rudina ka qenë në shënjestër të komentuesve të cilët shpesh e ofendojnë në postimet e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto krahas së cilës shkruante me humor:“Jam full option me sinjale ne pasqyre! 😂”.

Menjëherë pas kësaj ndjekësit nuk kanë nguruar të komentojnë dhe ajo iu ka kthyer përgjigje duke i ironizuar.

LEXO EDHE:  Mosha është thjesht një numër/ Monica Bellucci mahnit me pamjen e saj të re

“Ke shumë kilometra dhe nuk të ka përdorur një dorë, kështu që s’bën fare, shkruan njëri prej tyre ku Rudina i kthehet “Ëhë”.

Ç’full option, ti je stock edhe shumë e përdorur, s’ja vlen fare”, shkruan një tjetër komentues ndërsa Rudina i kthehet në mënyrë epike duke i shkruar: “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE