Connect with Us

FOTOT-Fansat akuzojnë Encën për silikon/ Këngëtarja iu jep përgjigjen duke treguar gjoksin

Showbizz

FOTOT-Fansat akuzojnë Encën për silikon/ Këngëtarja iu jep përgjigjen duke treguar gjoksin

Publikuar

-

Ditën e djeshme këngëtarja Enca Haxhia publikoi disa foto dhe video në Instagram ku tregonte gjoksin bombastik.

Mirëpo si gjithnjë ajo komentohet shumë për pamjen e jashtme. Fansat e kanë akuzuar për operacione plastike dhe Enca këtë herë nuk iu është shmangur dhe iu ka kthyer përgjigjen.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca) on

Nëpërmjet një postimi në Instastory  ajo iu përgjigjet të gjithëve atyre që i thonë “silikon, rri si të ka bërë Zoti”.

LEXO EDHE:  FOTOT/ Roza Latit nuk i mbajnë më nervat: S’të kam marrë dashnorin!

“Sa herë që dikush përmend ‘silikon, rri si të ka bërë Zoti’ në profilin tim… Zoti derdh një lot për ju. Thjesht gene të mira dhe e bekuar nga Zoti.”- ka shkruar Enca.

Kujtojmë se Enca tregoi se po realizon një projekt të ri muzikor dhe ka ndarë me ndjekësit disa pamje nga xhirimet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Komente “dashurie” mes Seven Saraqit dhe Kejvina Kthellës: Duke pritur me durim

Publikuar

-

Nga

Modelja Kejvina Kthella dhe këngëtari Seven Saraqi po përfliten për një lidhje dashurie mes tyre. Nëpërmjet disa postimeve në rrjetet sociale nuk kanë munguar dhe komentet mes dyshes.

Këngëtari ka publikuar një foto ku shfaqet në restorant dhe shkruan: “Duke pritur me durim.”

Nuk ka vonuar përgjigjia e Kejvinës e cila i shkruan: “Të më shohësh mua përsëri.”

LEXO EDHE:  FOTOT/ Roza Latit nuk i mbajnë më nervat: S’të kam marrë dashnorin!

Nuk e dimë ende nëse dyshja është vërtetë në një lidhje apo po provokojnë ndjekësit, por kjo mbetet për tu parë në ditët në vazhdim.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Supermodelja ruse ngre temperaturat/ Provokon me bikini dhe ka një pyetje për ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Anastasia Kvitko është një nga supermodelet më seksi të Instagramit. Ajo numëron më shumë se 10.9 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Anastasia njihet për fotot e saj provokuese teksa pozon me bikini dhe çmend ndjekësit. Së fundi ajo ka publikuar disa fotot ku tregon gjoksin bombastik dhe duke provokuar pyet fansat se cilën prej tyre pëlqejnë më shumë.

LEXO EDHE:  Djegia e mandateve/ Basha i përgjigjet deputetëve të pabindur

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sportistja mahnit me linjat e saj perfekte/ Fotot më fantastike të yllit të televizionit

Publikuar

-

Nga

Lucie Donlan është një modele e cila është bërë e njohur në reality shoën e famshëm Love Islands.

Përveç kësaj ajo është një sërfiste britanike dhe ka punuar për disa kohë si kapitene sërfi në ISA. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku ndan shumë foto me bikini.

Linjat e saj perfekte bën që t’i hapen shumë dyer në fushën e modelingut si dhe pjesëmarrja në televizion.

LEXO EDHE:  “Mezi pres të bëhem nuse”/ Enca flet për ‘planet’ për martesë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE